Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem nagyvárosi lányok! Ti hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagyvárosi lányok! Ti hol szoktatok ismerkedni, van esetleg valamilyen csoport, ami nektek bevált?

Figyelt kérdés

Pink Vanilla csak a kalandoroknak lett kitalálva, társkeresőket is próbáltam.. Facebookon esetleg tudtok ajánlani valamit?


20/L/Nőies


2018. ápr. 14. 05:15
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
#1 Ha biszex vagy akkor pasi is küldhet képet nem?
2018. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Küldjön neked a Google ;)
2018. ápr. 14. 11:02
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

"Küldjön neked a Google ;)"


:D

Nagyon bírlak, kérdező! :D

Én is pont ezt mondtam volna annak a pasinak! :D

Kérdésedre válaszolva, nem igazán bízom a Pink vanillában és egyéb leszbikus társkereső oldalakban, mivel ott is ugyanúgy lehetnek kamu profilok, mint itt a gyakorin.

Szóval nagyon óvatos lennék a helyedben!

Ha a legelső beszélgetés azzal startolna, hogy "küldesz magadról képet?mert én is leszbikus/biszex lány vagyok!"... akkor egész biztos, hogy az illető nem is lány!


L/L

2018. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia;) teljesen egyetértek a 3 al. Nagyon sok a kamu profil de ha szerencséd van akkor bárhol találhatsz valakit. En pl itt talaltam meg az első lányt jelenleg pedig ismerkedek egy gyonyoru lannyal akivel a tinderen találkoztunk. De ha van kedved nekem nyugodtan írhatsz :)
2018. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En badoon probalkozok :D mar megvan a modszerem hogy az elején kiszűrjem a kamu profilokat:D lehet találni normális lányokat a badoon csak nagy türelem kell hozzá:D
2018. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként írhattok nyugodtan, ha gondoljátok :)
2018. ápr. 14. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Ott van a HER, ami külföldi, de vannak rajta magyarok is, és normálisabbak mint Pinken (bár én ott ismertem meg anno a baratnőmet, meg egy csomó jó arcot, szóval kinek hogy sikerül) de amúgy Facebookon még az LGBTQ hungary csoport, bár oda inkább csak a 16 évesek irkálnak, de meglehet találni a mi korosztályunkat is.. én ezekkel próbálkoznék :) Sok szerencsét! ;)
2018. ápr. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!