Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Transznemű vagyoke?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transznemű vagyoke?

Figyelt kérdés
Miért vagyok fiú ha mégis lány vagyok ha pedig lány vagyok miért vagyok fiú? És akkor én mi vagyok?

2018. ápr. 19. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Most mi is vagy? Ezt te tudhatod leginkább!
2018. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Most mi a kérdés?
2018. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Van egy tested. A testednek van egy biológiai neme. Na az vagy.

Ez nem olyan bonyolult, mint amilyennek manapság sokan hiszik, hiszen a transzaktivisták többsége sem tud válaszolni azokra a kérdésekre, amiket te feltettél; mégpedig hogy mitől férfi egy férfi és mitől nő egy nő, mi a különbség a két "gender" között, stb...

Lehetsz feminin férfi és maszkulin nő, nincs azokkal sem semmi baj.

2018. ápr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most fiúnak vagy lánynak születtél? Amúgy mindegy,ha más neműnek érzed magad mint aminek születtél,akkor igen,transznemű vagy. Az alkérdésre a válasz benne van a főkérdésbe, azért van mert tarnsznemű vagy.
2018. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha másnak érzed magad, mint amilyen biológiai nemmel megszülettél, akkor transznemű vagy.


Ez nem egy "mozgalom eredménye", semmi köze hozzá, nem kell belekeverni.

2018. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
#5 Ha másnak érzi magát, mint aminek született, akkor diszfóriás, de ettől még az, ami. Érdekes hogy a nemi diszfória az egyetlen diszfória a több száz közül, aminél az emberek igazat is adnak az illetőnek, és buzdítják arra, hogy valóban rossz testbe született. Tényleg semmi köze ennek a mozgalomhoz..
2018. ápr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mikeXxX ***** válasza:
0%
Vigyázz veszélyesek a drogok 😂 !
2018. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem gondolom, hogy fontosak a "miért"-ek. Esetleg lehetnek kapaszkodók, de nem az számít, miért lettél az, aki, hanem hogy hogyan érzed jól magad, hogyan tudsz kiteljesedni. Bármi is erre a válasz, élj úgy! :)

2018. ápr. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!