Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek ő érez valamit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő érez valamit vagy csak kìván?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy lánnyal. Ez volt az első találkozásunk . 2 hete beszélünk mindennap interneten . Nekem van még egy kapcsolaton (férfival) amit nem zártam még le . Ezt tudja a lány is és mondtam is neki hogy nem akarok semmi komolyat egyenlőre csak "kalandot" amíg nem zárom le végleg a fiúval a kapcsolatot. Szóval találkoztunk és folyamatosan nevezett midnen porcikámat átnézte. Mindig mosolygott rám.. óvatosan megfogta a kezem simogatta az arcom és a szám. Mondogatta hogy örült hogy engem megtalált meg el se hiszi hogy itt vagyok . Mondta hogy ő nem ilyen szokott lenni mint amilyen épp és hogy én más vagyok . Ráfektetett a mellkasára simogatta a fejem játszott a hajammal . Semmi nyomulás nem volt ,mármint úgy értem hogy rá akarna a térni a szexre . Aztán eljött az idő hogy haza menjek és akkor mondja h nem enged csók nélkül . Nem akartam ugye a fiú miatt ez nekem tényleg csak egy találkozásnak indult hogy csak megismerjük egymást picit mert nem akarok a közeljövőben mindenfele idegennel lefeküdni . Szóval nem engedett amíg nem lett csók a vége és láttam rajta hogy alig akar elengedni . Kissé bánatos is volt .

Én nem érzek semmit még a vágyon kívül mert nem igazán vagyok az a típus aki hamar érez a másik iránt olyan érzelmeket ( tudom bunkó vagyok de nem tehetek róla )

Nem akarom hogy ő csalódjon. Nem akarom hogy ő bánatos legyen miattam.

Szerintetek mit tegyek ? Találkoztak vele továbbra is mert nem lesz szerelmes és nem lesz baj ? Vagy hagyjam inkább addig amíg teljesen lezárom a fiúval a kapcsolatot ? És ha hagyjam akkor mit tanácsoltok ? Teljesen szakítsam meg nvele a kapcsolatot vagy csak ne találkozzak vele addig ?



#Leszbikus-bonyolult-kapcsolat-biszex
2018. ápr. 22. 14:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Az íráshibákért elnézést új a telefon még megkell szoknom :D :D
2018. ápr. 22. 14:38
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

De miért lóg még a srác a levegőben? Ha le akarod zárni, akkor minek húzod még?

A lánnyal meg majd alakul, normál esetben nem az első perctől lesz szerelmes senki, nincs azzal semmi baj, ha még nem érzel semmit.

2018. ápr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert közösen lakunk sok a közösen szerezett dolgok . Nem tudunk egyik napról a másikra elvallni
2018. ápr. 22. 15:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Már a fiúval megbeszéltünk hogy nem megy így . De egyenlőre egyikünk se tud lelépni . Megkell teremteni a külön álló élethez a dolgokat még. Máshol lakik a fiú van a munkahelyen felmondási idő stb stb. Nehéz nagyon
2018. ápr. 22. 15:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha érzelmi oldalról ez egy lezárt ügy, akkor meg nem értem miért vonakodtál eleinte a csóktól. Persze együtt éltek még, meg nehéz, de ha megbeszéltétek, hogy vége, akkor szerintem már nyugodtan ismerkedhetsz úgy, mintha teljesen független lennél.
2018. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Érzelmi szinten teljesen . Legalábbis én biztos. De nem tudom ez nekem akkor is nagyon furcsa hogy haza megyek otthon van és én előtte egy lánnyal voltam
2018. ápr. 22. 15:39
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Értjük, tele a padlás a kifogásokkal. Meg neked nagyon nehéz ésatöbbi.

De ha nem akarod úgy igazán azt a lányt, miért hülyíted? Másról sem szólt a kérdés kb., csak hogy NEKED mennyire nehéz, mennyire komplikált és hú és ha és nem tudod. Szerencsétlen meg már odáig van érted, jó eséllyel lassan beléd is szeret. Ha neked csak vigasztalás kell (vagy mittomén) meg kaland, miért kell egy másik emberrel így kiba***i?

2018. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!