Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tennél ha a főnök felesége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a főnök felesége nyomulna rád?

Figyelt kérdés

Ki merjek vele kezdeni vagy nem éri meg a kockázat?


N



2018. ápr. 22. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Én csak akkor mennék bele, ha tényleg iszonyúan vonzódnék a nőhöz, plusz érzelmileg is többet kezdenék érezni, és úgy látnám, hogy ő is így van ezzel. Különben teljesen feleslegesen kockáztatnám az állásomat. Bár ha nem szereted a munkád és könnyen tudnál váltani, akkor mindegy.

Erkölcsileg meg, hogy kinek mennyire fér bele, hogy olyannal kavar, akinek van valakije, szerintem személye válogatja, ha téged ez nem érdekel, akkor úgysem ez a dilemmád. :D

2018. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon vonzódom hozzá,de nagyon kell az állás is, nem lenne jó ha kirúgnának, ettől félek leginkább .
2018. ápr. 22. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Ha megbízhatónak ítéled meg, nem lehet gond belőle. Lehet esélyed nála? Ad jeleket?


Csak az a baj, nagyon veszélyes tud lenni egy nő, ha nem úgy alakul majd valamiért esetleg a dolog és feletted áll...

Mérlegelj!

2018. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha maradni akarok még abban a munkakörben, akkor hagynám a fenébe.

Ha az én barátnőmmel kezdene ki egy beosztottam, tutira elzavarnám.

2018. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aha,mert tutira az orrodra kötné ha kikezdene vele😪
2018. ápr. 27. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!