Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Akik elitélik a leszbikusokat/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik elitélik a leszbikusokat/melegeket/biszexeket azoknak van rá valami indoka hogy miért?

Figyelt kérdés
Nem értettem ezt sose, miért kell bántani az olyan embereket akik a saját nemükhöz vonzódnak. Ők is emberek. Nem betegek hogy ebből ki kéne őket gyógyítani. Ők is ugyan úgy szerelmesek csak a saját nemükbe, és ugyan úgy boldog párkapcsolatra vágynak amit sokan meg is kapnak. Értem hogy vannak olyan emberek akik túlzásba viszik annak a híresztelését hogy ők mondjuk melegek, de attól még nem kell kapásból az összes meleget utálni. És nem egy embertől hallottam már azt hogy néhány lány biztos azért lesz leszbi mert hogy nem talál pasit. Ez a dolog nem csak úgy jön hogy hát akkor én most leszbi leszek, semmi köze ehhez. Nem egy olyan leszbi lányt láttam aki egyszerűen meseszép és boldog párkapcsolatban él a barátnőjével. És az ilyen ócsároló/ utálkozó emberektől kérdezném ha esetleg a gyereket is mondjuk a meleg/leszbi/biszex lesz akkor kitagadjátok? Vagy pszichológushoz viszitek? Vagy majd megveritek ha azt mondja hogy neki a saját neméből van párja? Esetleg a sajt gyerekedet is utálni fogod? Ezen nagyon elkéne gondolkozni.

2018. ápr. 25. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
98%

Leggyakoribbak:

- fuj

- természet ellenes

- család ellenes

- nem lesz belőle gyerek

-fujfuj

- valami hímsoviniszta maszlag

- keresztet vet

- fujfujfuj

- csak

:D


Az új szituációkkal való megbirkózás már egyetemes emberi tulajdonságnak számít. Szégyen.

2018. ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%

Valakit mindig gyűlölni kell, nem tudtad? :D

Az az emberek legnagyobb baja, hogy más kivel boldog :D mert nekik nem mindegy :D

2018. ápr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Osztom az #1 véleményét!
2018. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
89%
Szerintem nincs semmi baj ha saját neméhez vonzodik valaki. Attól még ugyan ojan ember és úgyan annyí tiszteletet érdemel mint más. Ha az én gyerekem az lenne nem tagadnám ki és nem is bántanám hanem óvnám,védeném az ellenségesen megközelítő emberektől. Akár hogy alakulna akkor is az én gyerekem!!!
2018. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Akik elítélik, azok betegségnek tartják.


(Én nem ítélem el és nem tartom annak - de aki elítélik, azok szerint betegség.)

2018. ápr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Én amiatt mert ide nemegyszer kiírtam kérdésnek hogy “csak” barátkoznék leszbi/biszex lányokkal , nőkkel mert kiváncsi lettem volna hogy mi a véleménye a nőkről egy nőnek , de sajnos agresszív támadó jellegű válaszokat kaptam amik miatt csak rossz megitélésem született róluk!

Pedig jeleztem hogy 40 éves férfi vagyok nem egy tizen huszonéves kisfiú aki téríteni, numerázni és idegesíteni jött ide, de sajnos egy kalap alá vettek engem is....

Remélem érthető az indokom az előitéletem miatt.

2018. ápr. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!