Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MaryRead kérdése:

Miért van az, hogy a férfiak (de a nem leszbikus nők is) nagyobb "fenyegetésnek" érzik a butch leszbikusokat?

Figyelt kérdés
Én butch vagyok, megfigyeltem, hogy sok férfi rendszeresen átkarolja a barátnőjét, vagy megfogja a kezét ha elhaladok mellettük, mintha bármely pillanatban leteperném a csajt. Vagy, sok nő például nem hajlandó leülni mellém a buszon az uszodába ahova járok pedig rendszeresen látványosan félre vonulnak az öltözőben. Miért gondolja mindenki azt, hogy csak mert butch vagyok nagyobb valószínűséggel, kezdek ki velük, mint a nőisebb leszbikusok? A barátnőm, aki sokkal nőiesebb mint én nem tapasztal ilyeneket, pedig ő szivárány karkötőt is hord!
2017. márc. 12. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván mert mi hetero férfiak ösztönösen hasonlónak látunk titeket magunkhoz, ezert konkurenciának is tekintünk. Egy lipstick leszbit meg nem.
2017. márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bóknak veszem, hogy konkurenciának tartasz. ;) de a kérdésem még mindig az, hogy mi miért vagyunk nagyobb konkurencia mint egy lipstick leszbikus? Ha nagyon akarnának, ők is ugyan úgy bepróbálkoznának. Márha van valaki annyira paraszt, hogy leszólítson valakit aki nyilván valóan mással van.
2017. márc. 12. 11:29
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Mi lenne, ha magyarul írnál ki egy kérdést?
2017. márc. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ennek az lehet az oka, hogy rólad már feltételezhetően azonnal észreveszik, hogy a saját nemedhez vonzódsz, míg egy nőiesebb leszbikusnál ez nem biztos, hogy kiderül azonnal. Ok, persze ott a karkötő, de az ilyen jeleket pl. én nem veszem túl komolyan.
2017. márc. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Ezen már én is gondolkodtam!

Én unisex vagyok, se nem butch, se nem nőies. Mégis az emberek azonnal elkezdik félteni a csajukat. Nem szoktak félre vonulni, de egyértelműen paráznak, hogy kikezdek a csajukkal. Még a hetero barátnőim is néha megjegyzik, hogy ugye nem vonzódok hozzájuk!? Ez milyen gáz :D

Mint ha valami ösztön állat lennék, aki csak mozgó célpontot keres... Mellesleg jó pár éve stabil kapcsolatban élek.

2017. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
Alig várom, hogy meglegyen a gyógymód!
2017. márc. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak azért, mert egy fiúsabb megjelenésű lányra úgymond "rá van írva", milyen a szexuális orientációja, míg a csajos csajokkal kapcsolatban nem nagyon merül fel az emberekben, hogy esetleg nem heterók.
2017. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
# 6/7 Időpont ma 14:15 Akkor még várhatod egy jódarabig
2017. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, de szerintem is amúgy azért, mert látják rögtön rajtad és félnek. Én Lipstick vagyok, soha senki nem is gondolja elsőre, hogy mi a szitu, de ilyet még nem tapasztaltam. Ahogyan a meleg pasiktól is, a leszbikus nőktől is félnek sokszor. Érdekes amúgy ez, tényleg durva, hogy azt gondolják, hogy mindenkire ráhajtunk. Bevallom, hogy neha én is kellemetlenül érzem magam a butch lányok körében, mert tudom, hogy a többségnek bejövök. A barátnőm és én nagyon kilógunk a leszbikusok közül. Ugye a legtöbb fiús, mi meg ilyen ortodox Lipstick kategória vagyunk és furán néznek ránk mindenhol és mindenki. :D
2017. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
"Ugye a legtöbb fiús, mi meg ilyen ortodox Lipstick kategória vagyunk és furán néznek ránk mindenhol és mindenki. :D" ne beszélj már ekkora baromságokat, nagyon sok nőies leszbikus van, ez csak egy hülye sztereotípia. Max azért nem veszed észre a hozzád hasonló lipstick leszbikusokról, mert nincs a homlokukra írva. (ellenben egy butch-ról egyből leszűrhető) az lmbtq ismeretségi körömben a 90% nőies, pedig ismerek pár embert.
2017. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!