Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok, nők! Nektek hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! Nektek hány évesen volt az első komolyabb szerelmetek? Hány éves volt akkor az illető lány/nő, akibe szerelmesek lettetek? Az első plátói szerelemre gondolok, nem a legelső kapcsolatra, ahol esetleg megvolt a szerelem is!

Figyelt kérdés

LESZBIKUS KATEGÓRIA!

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

Leírom majd én is,ha valakit érdekel. :D


2018. máj. 1. 14:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
15 éves voltam,a nő pedig 42.:D
2018. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%

Szintén 15, a nő 35.

21/N

2018. máj. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Én 14, ô 13. Te is írhatod kérdezô. :D
2018. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%

Az első,akibe szerelmes voltam 15 évesen volt,a lány a 20 körül,nem volt semmi belőle,amúgy sem volt olyan komoly mint ami ek akkor éreztem,mindössze kamaszos fellángolás.


Az első valódi,őszinte szerelmemmel 27 évesen találkoztam,ő akkor 32 volt.

29/N

2018. máj. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Én 14 ő is annyi volt,tavalyi évben. Most nagyon hiányzik valaki már. ... 15/L/L
2018. máj. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon sok plátói szetelmem volt de az első lányt akit igazán szerettem is 17 évesen ismertem meg ő 21 volt akkor. 1 év kellett hogy kiherjem de akkro is csak azért mert beleszerettem másba, vele meg másfél év után most jöttünk össze. :) Ő egy hónappal fiatalabb nálam amúgy
2018. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket még egyszer! :) Még írjatok légyszi!

Hát... én a többiekhez képest nagyon durva leszek. :D Nekem az első 11 évesen volt,és a nő akkor volt körülbelül 48.Tartott pár évig.Gondolom így senki nem volt,mint én. :D Ha igen,írja meg! ;)

2018. máj. 1. 15:30
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
#6 vagyok. Olyan nekem is volt szerintem már 11 évesen de talán még korábban hogy odavoltam felnőtt nőkért valami miatt, de az tényleg csak plátói szerelem volt, nem igazi érzelmek.
2018. máj. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
#1 vagyok. Nálam azóta tart ez a szerelem,s idén 5. éve már. De semmi esély rá,mert hetero.
2018. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
Én 16 voltam, amikor beütött az első olyan, amit már semmiképp se mondanék fellángolásnak. Most 19 vagyok. Nem tudom, hogy valaha is el fogom-e felejteni, de az tény, hogy erős hatással volt rám, és ha éltetném, akkor a mai napig élne. Múltkor kicsit többet gondoltam rá: visszautaztam az időbe, és amikor láttam őt a jelenlegi barátnőjével, utána mentem, hogy megnézzem merre mennek. Ennyi elég is volt ahhoz,hogy amikor egyszer láttam valakit aki hasonlított rá,akkor a gyomrom egyből összerándult. Hozzáteszem, van egy jelenlegi szerelmem is. De nem hiszem hogy elkezdenék vele egy kapcsolatot, ha azt mondaná 3 év után, hogy próbáljuk meg. Bár a jó viszony vele tény, hogy hiányzik. Csak a jó viszonnyal együtt jönne a szerelem is, és azt nem akarom, mert akkor már két viszonzatlant kéne megélnem :'D
2018. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!