Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Amikor gyerekként, majdnem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor gyerekként, majdnem tiniként elkezdtem szexuális vonzalmat érezni, akkor a fantáziámban huszonéves pasi voltam. Azóta szerencsére kinőttem, és nőként vagyok nővel a fantáziámbam. Mi volt ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ez normális?Mármint,hogy régen nőként nem tudtam elképzelni,hogy együtt vagyok egy nővel,és talán fel sem izgatott,csak,ha pasinak gondoltam magam.Azóta is,ha valakiért nagyon odavagyok,akkor strap onnal akarnék vele szexelni,és dominálni felette.Pedig kinézetre meglepően nőies vagyok.Ez mégis hogy lehet? :D Valaki van/volt hasonlóan?Amúgy 23 múltam pár hete,de még nem volt kapcsolatom sajnos. :D Csak eszembe jutott ez a dolog nem olyan régen. :D
2018. máj. 2. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem hasonló volt. Én fiatalabb koromban azt hittem hogy transznemű vagyok, de azóta rájöttem hogy teljesen jól érzem magam női testbe, semmi bajom vele, meg nem is tudnák fiúként élni, csak máshogy nem tudtam elképzelni hogy egy lánnyal járok, pedig nagyon akartam egy barátnőt. És semmi fiús nincs bennem, sőt kifejezetten nőies vagyok.
2018. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
12%
Örülök, hogy a fantázia világodban megtaláltad az identitásod, de 23 évesen ideje lenne meg is valósítanod (akár felcsatolható cuccal, vagy anélkül)... :)
2018. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!