Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Bi és leszbikus lányok, ti,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi és leszbikus lányok, ti, ha a testet is értékelnétek, számotokra a megereszkedett, vagy a feszesebb mell a legvonzóbb?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint teljesen mindegy, ha az a mell természetes és nincs plasztikáztatva, egy megereszkedett is ugyanolyan szép lehet, mint amelyik feszes.

De én úgy vagyok vele, ha a párom plasztikáztatná is, elfogadnám őt.

Várom a Ti válaszotokat is!

Előre is köszönöm!


19L/L



2018. máj. 3. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Őszintén szólva ha én szerelmes vagyok, úgy látom gyönyörűnek a másikat ahogy van. De önmagában a mellekről (sajátomról is) azt gondolom hogy szebb a feszes. Amúgy soha nem néztem milyen a párom melle :D Ha nekem a fekete hajúak a zsánereim de belezúgok egy szőkébe, akkor nem fogom követelni hogy fesse be a haját :D

21/L/N

2018. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mármint ez most egy példa volt :)
2018. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az egyém is meglehetősen feszes 70C-vel, nem panaszkodom rá, de lehetett volna azért kisebb is :D

Amúgy köszi a válaszod :)

2018. máj. 4. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor osszejottem a baratnommel akkor egy ido utan ugye nalam aludt es felt hogy nem fog nekem tetszeni a melle.Mindig mondtam neki hogy egyaltalan nem erdekel mert szeretem es barmilyen is legyen a cicije nekem az lesz a legszebb.Mondta hogy picit meg van neki ereszkedve es amikor meglattam egyaltalan nem ertettem mi baja, lehet hogy meg van ereszkedve picit de en elobb nezem a format mint azt hogy mekkora es mennyire feszes.

Szoval igazabol ha valakibe beleszeretek elfogadom ugy a testet ahogy van:) es inkabb legyen megereszkedett vagy kicsi melle minthogy muanyag legyen.:D

2018. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem a mellét nézem meg először egy lánynak. Szerintem is, ha valaki megtetszik és erősebb érzéseim vannak iránta, akkor mindegy a mellméret. :)


21/L/bi

2018. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Számomra nincs vonzó mell,nem tudok puszta mellekhez vonzódni. Mindig egy egy nőhöz vonzódom,ha beleszeretk mindene tetszik, úgy ahogy van.
2018. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!