Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbokipus vagzok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbokipus vagzok?

Figyelt kérdés
Gyalran mwgnezem a lanyok mellét meg a fenekeiket van hog huzamosavb ideog is megszoktam bámulni öket.Ez jelentjeti azt hogy leszbikus vagyok?

2017. szept. 1. 14:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helyesiraso hibska miatt telorol irok.
2017. szept. 1. 14:27
 2/9 anonim ***** válasza:

Kapasbol harom visszakerdes:


1. Eltudnad veluk kepzelni a szexet?

2. Eltudnad veluk kepzelni a csokot?

3. Fiukkal hogy allsz?


Lehet biszex vagy, lehet leszbi, lehet, hogy csak kivancsi.

2017. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hetero nők is megnezik egymást, eleg gyakran, mert "vetélytárs". Ha bele tudsz szeretni egy nőbe, ott kell elgondolkodni.
2017. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Leszbikus azt jelenti hogy szexuálisan vonzódsz a nőkhöz. Az egy dolog hogy megnézed őket, és is meg szoktam, néha a feneküket, meg a mellüket is (utóbbira irigykedni szoktam ha kisebb mint az enyém, mert nekik tuti nem fáj a hátuk tőle) pedig egyik csajjal se szexelnék. Csak összehasonlítom magam velük, megnézem hogy áll nekik a cucc amit viselnek, néha belegondolok hogy rajtam hogy állna az adott ruha. De nem úgy nézek rájuk hogy megcsúfolnám, vagy ágyba bújnék velük.
2017. szept. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*megcsókolnám. Bocs, ez van ha nem olvasom át elküldés előtt ha telefonról írok.
2017. szept. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A leszbikus romantikus érzelmeket, szerelmet táplál nő iránt, nővel akar szeretkezni(a szó legteljesebb értelmében,nem csak kíváncsi rá milyen megfogni egy mellet), nővel akar kacsolatot, összeköltözést.Ha ezeket nem tapasztalod nem vagy leszbikus.
2017. szept. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

nem mentesit h telóról vagy, énis arról irok, mégis érthető és magyar nyelven van.. szimplán szärsz rá.

tanulj meg magyarul

2017. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 adan21 ***** válasza:
elég furán írsz de lehet h igen
2017. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Telorol en irok te inkabb reszegnek tunsz

Jelentheti de nem feltetlenlen

ha a pasik szokatlanul hidegen hagynak de olyan gondolataid vannak h agyba vinned azt a bizonyos lanyt akin megakad a szemed

Na akkor mar kezdhetsz "aggodni"

23/ll

2017. szept. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!