Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan döntenétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés

Elég fura helyzet előtt állok, mert külföldön élek és neten keresztül megismerkedtem egy nővel, aki Magyarországon él.

Kezdetben csak beszélgettünk, elvoltunk, de azóta többé alakult. Nem mondom, hogy szerelmes lettem, mert ahhoz több kell, de nagyon megkedveltem. Reggel ő ébreszt az üzenetével, este pedig órákat ülünk a telefonon és beszélgetnünk. Furcsa, mert soha nem láttam, mégis fontos lett nekem, miatta mosolygok egész nap, egyszerűen feldobja a napjaim.

Jövő hónapban utazok haza és megbeszéltünk egy pár napos találkát. Amit nagyon várok, hiszen mindennél jobban szeretném megismerni személyesen is, de félek a következményektől. Mi lesz, ha szerelmes leszek? Ő nem jönne külföldre, én pedig nem mennék Magyarországra lakni, itt kint tanulok, itt képzelem el a jövőm stb.

Úgy beszéltük meg, hogy majd eldöntjük, a találkán hogyan tovább, de már nem bírnám ki ha egyik napról a másikra elveszíteném...

Annyira h*lye szerencsém van, mert ott egy nő, aki minden téren megmozgat, akivel megértsük egymást, de ott a távolság.

Mit tennétek a helyemben? Én bonyolítom túl?

Még egy kérdés.

Lefeküdnétek vele így első alkalommal vele?

Még soha nem voltam úgy nővel...nem mondtam el neki, el kellene?

Egy kicsit parázok, hogy jól csináljam majd, és nem akarom elszúrni, tudom, hogy ott majd jön magától, de attól félek, hogy leblokkolok és beégek :D hiszen ő mégiscsak tapasztaltabb nálam...

Valakinek valami jó tanácsa, hogy mire figyeljek? Vagy mi lesz, ha nem tudok majd én elmenni? Ha a nem tudok ellazulni...

Sajnálom, ha hosszú lett, egy picit eszem magam most ezeken a dolgokon és jó volt kiadni magamból :)

22L

A Magyarországon élő nő pedig 26L



2018. máj. 7. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ebből max. úgy is csak szex lesz, mondd el neki , hogy te még nem voltál úgy nővel és az tetszeni fog neki, hogy betaníthat :) 38L
2018. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A szerelemtől nem kell félni. Nyugodtan találkozz vele,ismerd meg,tartsátok a kapcsolatot és majd eldől hogy mi lesz. Lehet,hogy az elején rózsaszínköd, aztán a távolság felemészti a kapcsolatot,de ebben az esetben sem veszítessz semmit, lesz pár jó találkátok és pár szép emléked. De ha ő neked az igazi szerelem,akkor mindent megéri kiállni érte, a távkapcsolatot is.Ha minden jól megy úgyis együtt akartok majd lenni és az akkori körülményeiteket figyelembe véve hoztok majd egy döntést,hogy ki költözik kihez. Egy barátnőm is Spanyolországból jött haza villámlátogatásra, negismerkedett itthon a mostani párjával,végül hazaköltözött miatta,és azóta sem bánta meg.


A szex miatt meg ne aggódj, minden jönni fog magától,csak ne görcsölj rá.

2018. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Te egy forgatokonyvet akarsz :), mikozben az Elet irja a forgatokonyvet ..

40L/L

2018. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy mennyit beszéltetek de a szex vagyis az hogy te nem voltál még úgy nővel nem került szóba.

Jobb ha elmondod neki ezt és nem szex előtt vagy közben (már ha lesz) derülne ez ki.


Én az ekkora távolságot nem bírnám, mint ami köztetek van (bár Magyarországon belül is vannak távolságok amiket nem bírnék:D) De amúgy persze első személyes találkozáskor derül ki egyáltalán, hogy személyesen is ugyanúgy elvagytok stb mint az interneten!


Sok sikert, remélem minden jól fog alakulni! :)

2018. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél?
2022. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!