Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Normális hogy a barátnőm néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a barátnőm néha kicsit csúnyán beszél szex közben és ez engem felizgat?

Figyelt kérdés
Ő biszex és kicsit vadabb nő. Szex előtt ilyeneket szokott mondani hogy felizgatják a nagy melleim, meg hogy úgy kiny.... most. Szex közben is olyan vad a melleimet szívja, néha rácsap a puncimra. Eddig minden barátnőm gyengéd volt, azt hittem hogy ez a normális. Egyébként bejön amit csinál, meg tetszik is, csak nem tudom hogy normális ez. Mert egy régebbi kapcsolatomban sem volt ilyen. De vele úgy érzem sokkal jobb a szex mint eddig bárkivel. De még nincs annyira sok tapasztalatom.
2018. máj. 13. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Ha téged ez izgat, és benne partnerre leltél ezt illetően, akkor nincs ezzel semmi baj ! Ne aggódj !!


Miért kell ilyen buta kérdéseket feltenni !

2018. máj. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert még fiatal vagyok, meg kicsit visszahúzódó is és nem tudom hogy ez így normális vagy sem. Nehezen fogadtam el, hogy a nőkhöz vonzódok, meg kicsit félénk is vagyok, ezért csak a neten tudom ezt megbeszélni, mert barátokkal ilyesmit nem beszélek meg.
2018. máj. 13. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Én nő vagyok és nekem is tetszene egy ilyen barátnő. Pasikban, nőkben is azt szeretem aki ilyen mert velük valahogy jobban ledönthetők ezek az erkölcsi gátak amik nélkül sokkal jobb a szex.
2018. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
A pasimmal így szexelünk, felizgatja a másikat ha nyíltabb dolgokat mondunk egymásnak, pl most irtózatosan megduglak...ilyesmi.... szereti ütni a fenekem, néha erősebben megharap. Így sokkal izgatóbb és szabadabb a szex.
2018. máj. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Ha valóban bejön, hogy ilyen a barátnőd és felizgat a vadsága, akkor ne törődj vele, hogy "normális"-e vagy sem.

Szerintem akkor kellene elgondolkodni, ha igazából nem imponálna, izgatna, hanem "csak" elfogadnád, beletörődnél és azért nem ellenkeznél, nehogy vita, konfliktus, keserűség legyen az eltérő igények miatt.

19L

2018. máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha neked tetszik, akkor ne foglalkozz azzal, hogy normális-e vagy sem, mert nektek kettőtöknek normális, mert mindketten élvezitek. És igen, így is normális egy szexuális együttlét, nem csak gyengéden lehet szexelni, kell a vadulás is :)
2018. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!