Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, van olyan nő a környez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van olyan nő a környezetetekben, akinek a közelségében rendszeresen rátok tör a vágy?

Figyelt kérdés

Hogyan kezelitek az ilyen helyzeteket, pl. iskolában, egyetemen, munkahelyen?

19L



2018. máj. 25. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Van egy nő, aki a tanárom volt a középiskolában de gyakran összefutunk a városban, boltban...én akárhányszor meglátom beleremeg a lábam, alig bírok talpon maradni, a szivem kiakar esni a helyéről...rettenetesen oda vagyok érte és fejben már lejátszottam a közös életünket....


Hogy hogyan kezelem? Igyekszem elrejteni az érzéseimet, és csak közömbösen odavakkantok egy "Szép jó napot tanárnő" mondatot, és megyek tovább...közben meg majd összeesek :D

24/N

2018. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Igen van, és az a "legjobb" benne, hogy utálom de szeretem is. Rendszeresen megérzem azt is ha találkozok vele, pedig erre nagyon kevés esély van.
2018. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Miért ment le 100-ról 77-re a százalék nálam? :D :D Nem mintha zavarna csak ki a tököm pontoz le mikor az őszinte érzéseimről beszélek, egy olyan kérdésnél ahol ez volt a lényeg? :D
2018. máj. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

Munkahely:

- konyhaban kavet fozok, hattal az ajtonak megis megerzem az illatat hogy o jott be, aztan koszon, es mar remeg a gyomrom

-Eleg ha hozzam er, vagy mond valamit es nedvesedem( multkor szamoltam hanyszor: 17x, csak egy delelott alatt

- irodaban is tudom merre jart aznap, osvenyt hagy az illataval

- ha mellettem megy, en alig birok lepni ( neha megallok, lemaradok, remciki)

- ha mar vegleg elborit a vagy, neha meztelenul latom


Hogy kezelem? Betettel, tamponnal az extra nedvesedest( nem segit, atut a nadragon), aztan wcben segitek magamon ..;) (de ha nincs ra alkalom, akkor otthon mindenkepp)

2018. máj. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es válaszoló tuti hogy pasi...
2018. máj. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#4

Komolyan elhiszed hogy beveszi ezt valaki? XDD

2018. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz kezelni! Nekem munkahelyen vn ilyen és úgy vagyok vele, hogy fúú bárcsak ne találkoznánk, de azért arra járok meg lesek, amerre ő szokott... ha a közelemben van nekem is jön a szívdobogás, kardiológiailag is abszolút megmozgat 😂, remegni kezdek és szerintem egy értelmes szót nem tudnék kinyögni..ha a hátamnál jön, akkor igyekszem arra koncentrálni, hogy ne essek orra a lépcsőn. Ha előttem megy, akkor meg arra, hogy ne csússzak szét a gyönyörű látványtól 😂 Mások szerint látszódik rajtam, hogy valamit érzek, mert furán viselkedem, de a vicces az, hogy ő is furán viselkedik..nem csak szerintem, külső szemlélő szerint is. 😊 Szerintem ha egyszer úgy hozza a sors, hogy hozzáérhetek.. nem is tudom leírni, hogy milyen érzés lenne. Igyekszem ezt elrejteni, de ha nem akarom is a testem automatikusan "jelez", ha a közelben van.


23LL

2018. máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A négyes pasi:)
2018. máj. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

Nem vagyok fiu(4es vagyok), a kollegano exbaratno.

Azert ez a nagy vagy.

A vagy ugyanis a szakitassal nem mulik el.

( de az itt levo 19 eves korosztaly ezt nyilvan tudja)

Ezert vagyok most munkahelyvaltasban, mert tarthatatlan a helyzet.

2018. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem írna ilyeneket egy nő :DD

Teljesen hülyének ne nézz már senkit.

2018. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!