Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért parázok rá ennyire az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért parázok rá ennyire az első alkalomra?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira ideges és feszült vagyok, hogy az hihetetlen és ezt már a barátnőm is szóvá tette.

Nem megy szex, mert a fejem tele van gondolatokkal, hogy vajon milyennek lát engem? Milyen lehet oda lent az ízem, vajon észre veszi, hogy ott meg ott bőrhibám van, és elég simának találja a bőröm...

Aztán meggyőzöm magam, hogy majd sirva szalad ki a látványtól és elzárkózom. Falakat húzok magam köré és nem engedem át, ami a kapcsolatunk rovására megy...

Nem voltam még nővel, csak férfival, ami háát nem volt jó. Nem a tökéletes partnert választottam, és ez lett a következménye, nem bízom a barátnőmben sem.

Mit kellene tennem? Vágyom rá, gondolatban ezerszer megtettem, de a valóságban leblokkolok -.-

Valami tanács?

21L



2018. máj. 17. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

A barátnőddel beszéld meg őszintén milyen félelmeid vannak ezzel kapcsolatban. (Tudom könnyű ezt mondani, de mindig segít. Ha szóban nem mered, akár le is irhatod neki.) Ha tényleg nagyon szeretitek egymást akkor észre se veszitek egymás hibáit, vagy ha igen akkor is elsiklotok felette, (Tapasztalat.) Úgyhogy nem érdemes ilyenen aggódni.

Szerintem lehet nem állsz még készen erre, de lehet csak kicsikkel kezdeni az egészet, előtte csak ruhában simogassátok egymást, majd lassan kerüljenek le a ruhák. Ez segíthet (szó szerint :D) levetkőzni a gátlasaidat, de beletelhet akár honapokba is mire eljutsz fejben arra a szintre hogy ne okozzon gondot ez. :)


Sok sikert ^^

2018. máj. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokszor sokkal nagyobb bennünk a félelem ,mint amennyi valóságalapja van.Amiért te ennyire stresszelsz, az lehet,hogy őt egyáltalán nem zavarja, sőt, lehet amit te hibának gondolsz, ő észre sem veszi. Emberek vagyunk, és nagyon ritka,hogy valaki teljesen 100%osan elégedett legyen magával. Attól a másik így fog szeretni téged ahogy vagy, és amit te hibának gondolsz, ő lehet,hogy szépnek tartja. A párjaim mikor elmondták,hogy mitől volt bennük gátlás, meg mi zavarja őket magukon, én azt észre sem vettem. Szerintem ne görcsölj rá ennyire. Igyatok meg este egy kis bort, tegyetek be zenét, és hagyd,hogy megtörténjen, vagy legalább próbáljátok meg,hogy ruha nélkül látjátok egymást. Szerintem pozitívan fogsz csalódni, hogy nem úgy reagál,ahogy te fejben azt elképzelted..
2018. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ne parázz rá nem éri meg.Lazulj el.régebben en is nagyon rá paráztam a szexre ez hónapokig igy ment hogy nem mertem a párommal le feküdni mert szégyenlős voltam es féltem az óvszertől hogy ki szakad.es sok vita volt ez miatt köztünk szoval ne izgulj ezen.
2018. máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!