Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Idősebb nők! Akik nem lennének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nők! Akik nem lennének kapcsolatban fiatalabb lányokkal, miért nem?

Figyelt kérdés

30-35 év felettiek válasza érdekelne.

Fiatalabb lányok alatt 20-25 év közöttieket értem.


2018. máj. 26. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Most tudtam meg, h a 26 évemmel nem vagyok fiatal, de még öreg sem. 😑
2018. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagy a korkülönbség?


Teljesen más világ 2 ember ennyi korkülönbséggel. Máshogy gondolkodnak, máshogy állnak a dolgokhoz. Felhördülést fog kiváltani,de az az igazság, hogy 20-25 év között éretlenek az emberek. Még ha valaki a kortársaihoz képest érettebb is egy 10-15 évvel idősebb személyhez akkor is éretlen,ami végül is természetes.


Egyszerűen nem érezném jól magam egy 20-25 évessel,frusztrálna, hogy amin ő most keresztül megy és ami miatt nagy érettnek érzi magát, azt én már jó 10 éve el is felejtettem, ami nekem már magától értetődik, az számára nagy felfedezés.


Ezen kívül az életben sem ugyanott tartunk, jobb esetben 20-25 között még tanul valaki, lehet hogy még otthon lakik. Ha látni akarom menjek el hozzá a koliba és bújjak el vele meg az csoporttársaival a mosdóba cigizni? Vagy osonjak ki vele az épület mögé ha meg akarom csókolni? Netán kérjem ki anyukától ha elakarok menni valahová és ígérjem meg hogy 10-re hazaviszem? Vagy vacsora után vonuljak be vele a szabájába és kérdezgessek tőle vizsgatételeket? 😷 Ha pedig olyan dolgokról akarnék mesélni neki,amim engem foglalkoztatnak,nem értené meg,ahogy én sem tudnék mit csinálni az ő problémáival. És bàr nem befolyásoló tényező nálam,de meg kell említeni az anyagiakat is. Ha még nincs keresete, csak némi zsebpénze,hogyan hoznánk össze egy vacsorát,egy mozit,egy állatkertet, hogy egy közös vakációról,nyaralásról vagy egy esetleges összeköltözésről már ne is beszéljek.Számomra elég megalázó lenne ha mindent én fizetnék, és a kihasználást is szeretném elkerülni.


És nekem fizikailag is vonzóbbak a korombeli nők.


35/N

2018. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezeket a kérdéseket mindig a fiatalok írják ki, sosem az idősebb nők. Nem véletlen.

Ha majd 35 éves leszel, nézd meg a tőled 10-15 évvel fiatalabbakat. Szinte még gyerekek.

2018. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!