Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehetséges hogy valakin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy valakin sohasem teszi túl magát az ember?

Figyelt kérdés
Életem első szerelme egy plátói szerelem volt, 15 voltam, a nő 30. Azóta eltelt 6 év, és hiába voltak kapcsolataim, még mindig megremeg a lábam ha meglátom...Van olyan hogy valaki sohasem szeret ki valakiből? :/

2018. máj. 29. 00:50
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
10 éve szerelmes vagyok valakibe.... Lehetett kapcsolatom, lehettem szerelmes is. Az a valaki mai napig eszembe jut, minden egyes nap.
2018. máj. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem.


Aki(k) így érzett az már nem él, mert meggyilkolta magát rövid-időn belül.


Magam-részéről emberrel még nem voltam így.

2018. máj. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Vane
2018. máj. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Persze hogy van. Én is egy idősebb nőbe lettem szerelmes, ami barátságnak indult és mindent tudtunk egymásról, de ő úgy döntött inkább eldob mint embert maga mellől...

Próbálom elfelejteni....1év telt el...de nincs nap, hogy ne lenne eszembe, pedig meg sem érdemli már, hogy egy percre is reá gondoljak...

2018. máj. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Nalam is pont ez a helyzet 14 eves korom ota bejon egy ferfi tanar,aki nem tanit mondjuk.Most vagyok 18 o pedig 33.Hat 4 ev alatt nekem se sikerult kiszeretnem vagy masba beleszeressek ennyire de idovel talan
2018. máj. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Még csak 3 éve szeretek valakit (az előzőleg említetthez képest csak 3). Most az utóbbi hónapokban tudta meg, hogy szeretem. Aztán megismertem jobban, és full másnak képzeltem el. Azt hittem bunkó, de nem. És rettenetesen hasonlít a személyiségünk. Aztán pedig majdnem összejöttünk, de aztán meggondolta magát. Eddig nem fájt semmi így. Most pedig van egy barátnője. De amúgy ez hosszú story lenne még mit mesélnem. A lényeg, hogy szerintem létezik ilyen, én nekem egyszerűen olyan, mintha bevésődött volna az agyamba, és mindenhol akármerre járok, eszembe jut. Hihetetlen, de sajnos ez van. Pont a napokban gondolkodtam el azon, hogy ezzel együtt kell élnem, hogy nem felejtem el.
2018. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Vannak ilyenek,sőt, sokan azt mondják és én is hiszek benne,hogy az ember életében csak 1 igaz szerelem van,akit soha nem felejt. Én szerencsére együtt vagyok életem szerelmével már 7 éve,de érzem hogy soha nem tenném magam túl rajta ha szakítanánk.
2018. máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5éve volt egy kapcsolatom azóta már 4 éve van egy másik de még mindig eszembe jut és gondolok rá, hogy vele volt a legjobb a világon és nem tudom elfelejteni :(
2018. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt mondják, a be nem teljesült szerelem csak tart örökké. Talán így van talán nem..


Nekem is volt egy 15 évig tartó plátói szerelmem, akit képtelen voltam kiverni a fejemből.. aztán elcsattant az addig el nem csattant csók..és jött utána a kiábrándulás. Lehet egyedi, mindenesetre én örülök a felszabadulasnak.

2018. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült, pár év alatt. ..

24 L

2018. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!