Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A többi leszbikus milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többi leszbikus milyen módon tudja kedvelni a pasikat?

Figyelt kérdés

Én is leszbikus vagyok, és sokszor azt hiszik férfigyűlölő is. Pedig nem.

Sok kedvenc férfi énekesem van.

Szeretem a családom férfi tagjait is.

Sok kedvenc férfi színészem van.

Van egy pár humorista férfi, aki szerintem vicces.

Szeretni fogom a leendő fiamat is (ha fiam lesz).

Ti milyen módokon szeretitek őket? Csak leszbikusoknak szól a kérdés!

Huh...életemben nem hasznàltam ennyiszer a férfi/fiú/pasi szót 😂😂



2018. máj. 29. 18:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%

A legtöbb kb.úgy mint te.


Nekem a baráti körömhöz tartozik egy meleg pár is.


De heterókat nem közeli barátomnak nem választanék, akiket én ismerek mindnek hányinger a viselkedése.(Mindjárt jönni fognak és megmutatják mire gondolok)


De a meleg férfiak általában rendesek.


És nyílván nem zavar ha pl.férfitól kell villamosjegyet vennem, férfi intézi az ügyeim a bankban stb.


De mondjuk én férfi énekeseket nem hallgatok.

L/L

2018. máj. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek is férfi barátaim... Na mindegy túlélem :D
2018. máj. 29. 18:36
 3/32 anonim ***** válasza:
79%
(Nem vesztettél sokat)Heterók nekem sincsenek,isten ments. De a meleg férfiak egészen más világ,nagyon jól ki lehet velük jönni,tényleg barátkozni lehet velük, nemcsak megdugni,nézni,beszállni meg nőkről beszélni ,nőket együtt stìrölni(mintha egyedül kenyerem lenne a stìrölés)akarnak/tudnak. Heterókkal ne foglalkozz.
2018. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
6%
Hogy akarsz gyereket ha leszbi vagy?
2018. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%

Utolsó, gyerekünk lehet donortól, beültetéssel, örökbe is fogadhatunk.


18 l

2018. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
4-es: Ehhez nem kell túl sok ész, azoknak a nőknek akiknek nem lehet gyerekük, szerinted mégis hogyan lesz mégis? Lombikbébi program megvan? Örökbefogadás megvan? Egyáltalán nem akadály az hogy leszbikus vagyok :)
2018. máj. 29. 19:58
 7/32 A kérdező kommentje:
Kérem szépen a sok nőgyűlölőt hogy takarodjon innen, direkt ki is hangsúlyoztam hogy nem utálom a férfiakat, és akkor mégis idejöttök fröcsögni...Nem a férfiakat utálom, hanem a nőgyűlölő férfiakat és nőket...
2018. máj. 29. 20:01
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérjük arra a heteró pasikat hogy fogadjanak el...Viselkedni kell,nem az elfogadással meg az előítélettel dobálózni,de persze könnyebb arra fogni.
2018. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
81%
És ha nem azért mert csorgatni akarod a nylat,akkor mi÷rt fontos hogy leszbikus legyen,miért nem heteró nőkkel barátkozol? Amúgy leszbikus lányokhoz szólt a kérdés úgyhogy nektek nyugodtan: 👉🚪
2018. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Én a magam nevében beszélek. Szeretnék barátkozni férfiakkal de nem megy. Mert mindig többet akarnak....Nem értik hogy sosem lesz esélyük...
2018. máj. 29. 21:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!