Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szex közben durva voltam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben durva voltam a barátnőmmel mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az egész kapcsolatunk ilyen szeretlek gyűlölet érzéssel kezdődött. Tegnap ünnepeltünk és kicsit ittam is, és mondott valakinek egy hasonló mondatot mint amivel régen megbántott. Mikor elment mindenki, kezdeményezte a szexet, de valahogy nem tudtam ráhangolódni eszembe jutott, minden, ahogy viselkedett régen, meg kicsit megártott a pia is. Valamit észrevehetett mert dühös lett, hogy már nem kívánom. Ezután lefogtam a kezét, és durva voltam vele, csak akkor kapcsoltam amikor elkezdett sírni. Most mit csináljak? Bocsánatot kértem, szeretem tényleg, de sok minden van amit nem tudok elfelejteni.
2018. jún. 4. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Most volt szex, es kozben tortent?( kicsit nem vilagos)

Az en egyik alaptetelem,hogy egy kapcsolatban, ha megbocsajtok velemit ( serelmet), utana mar nem emlegetem..( ha emlegetem,akkor az csak megmergezi a kapcsolatot.)

Ha nem tudom megbocsajtani,akkor emlegetem...szoval addig tema a dolog, amig ki nem beszeljuk magunkbol.

Utana tobbet nem hozom fel, meg magamban sem.

40N/L

2018. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Nekem sem világos hogy is volt pontosan.
2018. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Egy nő, hogy lehet durva egy másik nővel szex közben??


Durva ujjazáson kívül szinte semmivel.


De ,

a,.Lefogod egyik kezét az egyik kezeddel,a másikkal ujjaznád, = ő is meg tudja akadályozni a másik kezével,ami szabadon van.

b,Lefogod mindkét kezét egy kezeddel,a másikkal ujjaznád = a kéz kezét simán kirántja egy kezedből és szintén megakadàlyoz.

c, mindkét kezét lefogod egy-egy kezeddel = nem tud kiszabadulni, de nincs is mivel ujjaznod.


2. Durva nyalásról még nem hallottam,de,

a, egy-egy kezeddel leszorítod a kezeit a teste mellé és "durván akarod nyalni = összezárja a lábát és nincs mivel kinyitnod.

b, az "a"pozícióban max. megharapod a szeméremdombjár = felhúzza a lábait és úgy gyomorszájon térdel,hogy levegőt sem kapsz.


3. Ha valamilyen undorító eszközzel akarod akkor durván csinálni, fennállanak az 1-es pontban leírtak,nincs hozzá elég kezed.


4.Felcsatolhatóst a leszbikusok max.0,2%-a használ. De még ha azzal próbáltál is volna durva lenni, úgy hogy lefogod a kezét ,a lábaival akkor is lerugdoshatott volna magáról és egy kapálózó nőt nem is könnyű "durvázni" felcsatolhatóssal,mivel az nincs a testedhez nőve csak egy kis szíj fogja,ahogy te is mozogsz meg ő is kapálózik folyton félrecsúszott volna. Ahhoz meg hogy megigazítsd el kellett volna engedni a kezét és akkor levert volna egy nyaklevest.



100% , hogy kamu.

2018. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szóval akkor most hogyan voltál dúrva?
2018. júl. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!