Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus lányok hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus lányok hogyan különböztetik meg azt hogy egy lány tetszik-e nekik vagy irigyek-e rá?

Figyelt kérdés
Pl. én megszoktam nézni a lányokat, leginkább a ruhájuk, alakjuk, hajuk miatt és irigykedem hogy nekem miért nincs olyanom...Ti ezt az érzést hogyan különböztetitek meg attól hogy vonzódtok hozzá?
2018. jún. 10. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1.)Bennem ilyenek nincsenek.

2.)Nem vagyunk hülyék,a két érzés nem egy!!!!

2018. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bennem sincs ilyen érzés.

Gondolom hetero vagy, szóval ha tetszik neked egy pasi az tudod milyen érzés. Ha nekünk is tetszik egy lány akkor ugyanazt a tetszést érezzük, mint te a pasi iránt.


Nyilván az irigységet és a tetszést megtudod különböztetni. Szóval tudod milyen irigynek lenni és milyen az ha tetszik valaki. Tehát mi is így érzünk mint te, ha irigyek vagyunk.


Amúgy meg nyilván aki tetszik nekünk arra nem vagyunk irigyek :D

2018. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Senkire nem irigykedek... elfogadom magam olyannak, ahogy vagyok.

Magamnak akarok megfelelni, nem másoknak.

2018. jún. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a vonzalom egy pozitív érzés (szimpatikus az illető,szívesen megölelnéd,gyönyörködsz a szépségében,a té példáiddal "milyen szép selymes a haja" stb), az irigység meg rgy negatív érzés (nem kedveled az illetőt, irritál, szintén a te példáiddal "hulljon ki az összes hajad"-érzéseid vannak iránta). Jól elkülöníthető a két érzelem, de amúgy nekem sem kemyerem az irigykedés. Magamra koncentrálok, próbálom kihozni magamból a maximumot és nekem elég ez, elfogadtam magam a hibáimmal együtt. Nem zavar, hogy más miben jobb nálam; nem leszek kevesebb attól,ha a szomszédnőnek 5ezer forinttal drágabb a kabátja vagy 3 kg-val könnyebb nálam.
2018. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Egy Zsófi nevű lány ***** válasza:
90%

Szerintem nem alaptalan a kérdés. Ami tetszik nekünk, azt magunknak akarjuk: tehát vagy úgy, hogy magunkat olyanná akarjuk tenni, vagy hogy a szeretetünkkel akarjuk magunkba olvasztani, mint másik embert.

Szerintem ez elég nehéz dolog, én sem tudom sosem, vajon mi is a helyzet. Alapvetően elfogadom magam de szerintem kevés olyan ember van (vagy nem létezik) aki ha őszintén, csendben magába kukkant akkor nem fedezi fel magában az apró kis negatív érzést, amikor valaki gyönyörűt meglát, vagy épp azt dolgozza amit majd mi akarunk, vagy olyan dolgokat mond amiket nagyobbra tartunk.

Én úgy vettem észre hogy nem nagyon lehet elválasztani a kettőt, én is féltékeny vagyok néha a szerelmemre, mert annyira csodálom... nem véletlen hogy a szerelmesek elkezdenek hasonlítani egymásra.

Szerintem ezzel együtt kell élni, tudni róla és odafigyelni, mert azért nem mindegy a dolgok aránya és célja.

Ha hosszabb beszélgetés után már csak a vágy marad és a jó érzés, akkor én úgy gondolom hogy nem főleg irigység.

2018. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ, főleg neked 5-ös, hogy értetted is a kérdésem lényegét!
2018. jún. 10. 16:14
 7/9 anonim ***** válasza:
31%

"főleg neked 5-ös, hogy értetted is a kérdésem lényegét!"


Mégis lepontozták valamiért... :/

2018. jún. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért mert egyesek rohadtul unatkoznak. Nem én pontoztam le. De amiért így kiemelted azt ahol őt dícsértem, szerintem te voltál :D Pedig mindenkinek megköszöntem
2018. jún. 10. 18:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem én voltam, hidd el!

Kérlek, ne vádaskodj!

Én csak megfigyeltem, hogy mindenkinek 100% volt és csak az övé 55, amikor szintén hasznos kommentet írt.


L/L

2018. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!