Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti oda mennétek utcán egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti oda mennétek utcán egy lányhoz aki tetszik randira hívni/elkérni a számát, vagy ez ciki? (Lány-lányt)

Figyelt kérdés
Ha igen, mit mondanátok? Akinek volt tapasztalata az is érdekel, hogy hogy sült el. Egyáltalán van értelme próbálkozni?

2018. jún. 2. 17:12
 1/8 anonim válasza:
62%

Hát, ha nem látsz a közelében semmilyen palit, akivel lehetne, akkor mindenképp van értelme megpróbálni, szerintem ^^ Legalább egy próbát megér :'D Ki tudja, lehet a dolog simán elsülhet jól, de azért jól nézd meg, hogy kihez mész oda; próbálkozz azzal, hogy nézed egy darabig, aztán rámosolyogsz, és ha visszamosolyog, akkor már ugorhatsz is akcióba

Én is gondolkoztam ezen amúgy xd

2018. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Olyanhoz akit nem ismerek,nem a környéken lakik.Simán! :))
2018. jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg simán odamehetsz. Nekem sokszor sült ki jó random beazélgetésekből. :)
2018. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"aztán rámosolyogsz, és ha visszamosolyog, akkor már ugorhatsz is akcióba" Na ezért nem szoktak mosolyogni a csajok, mert egyesek rögtön nyomulnak.
2018. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ForeverFree válasza:
Nemrég volt, hogy találkoztam a Főtéren egy lánnyal, mosolygott rám, végig is nézett, és nem mentem oda hozzá. Utólag nagyon sajnálom, mert nagyon tetszett. Szóval szerintem ha kapsz jelzéseket egy lánytól, aki tetszik, menj oda és kérdezd meg, hogy lenne-e kedve valamikor találkozni veled, aztán a többi jön magától. Veszteni valód nincsen. :)
2018. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Most mondhatom, hogy szerintem nem ciki, meg, hogy én örülnék neki de mikor nekem kéne leszólítani valakit mindig belegondolok a legrosszabb végkimenetelekbe és megfumatodok.

Eddig egyszer szólítottam le lányt. De őt is kb. 6 hónap után a megfelelő indokra várva. Nagy nehezen de jött az indok viszont akkor egyszer beszéltünk csak. Utána próbálkoztam volna még de nem volt rá több lehetőségem. Most meg csak azt tudnám csinálni, hogy tudatom vele, hogy szimpatikus nekem de ehhez gyáva vagyok sajnos.

2018. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm (majdnem XD) mindenkinek az értelmes válaszokat! Ment az zöld :)
2018. jún. 4. 13:43
 8/8 anonim válasza:
Hát szerintem azért óvatosan ezzel. Én nyáron láttam egy világi aranyos lányt mosolygott meg minden azt hittem, hogy szabad a pálya, majd rá fél percre kijött a barátja xd
2018. dec. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!