Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan lehetne megközelíteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megközelíteni egy látszólag elérhetetlen lányt?

Figyelt kérdés
Néhány napja észrevetetem, hogy a munkahelyemmel szemközti tetováló szalonba minden nap bejár egy nagyon vonzó lány( szinte biztos, hogy ott dolgozik) Már többször láttam,hogy egyedül ül és mindig olvas(ami nekem nagyon szimpatikus) De egyszerűen nem merek odamenni hozzá, látszólag két külön világ vagyunk ő szinte biztos, hogy rocker,tele van tetoválva,és az öltözködésén is látszik( kicsit olyan mitha Ruby Rose és Erika Linder szerelemgyereke lenne) én hozzá képest nem vagyok olyan vagány csak átlagos,de mégis egyszerűen annyira vonzó és édes ahogy egyedül olvas. Milyen indokkal mehetnék oda hozzá? Bocsánat a monológért.

2018. jún. 12. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
En rocker vagyok es nem orulnek neki ha valami ven leszbi hajtana ram.
2018. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok,és látszólag ő sem lehet több ennél.
2018. jún. 12. 16:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami olvasással kapcsolatos kérdést illetve a munkahellyel kapcsolatban, hogy mióta dolgozik ott, hogy tetszik neki stb. Ha eddig nem vetted észre biztos új, akkor meg arról lehet beszélgetni, de azt, hogy elhívd valahova ne a legelső alkalommal hozd fel.
2018. jún. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%

Én nem vagyok rocker, de vagány és tetovált igen.

Egyszer jött hozzám oda egy leszbi csaj, éppen bringáztam. (Valószínűleg azt jelenti neki az olvasás, mint nekem a bicaj)

Azt mondta nekem, nagyon régóta figyel, és szeretne elhívni randira

Mondtam neki, hogy ha régóta figyel, akkor minden bizonnyal követ és zaklatni akar. Tehát akkor nem bánja, ha ott helyben rendőrt hívok.

Nektek nincs valami antennátok arra, hogy ki sorstársatok és ki nem?

Miért nem ilyen klubokba jártok ismerkedni, ahol általában mindenki a saját neméhez vonzódik?

Hetero nőként mondhatom, hogy nem szeretjük az ilyesmit

2018. jún. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Azért "figyelés" és "zaklatás" között is van egy óriási különbség. Ha neked tetszik valaki, de nem mész oda hozzá rögtön, egy ideig te is csak figyeled és nézed, hogy milyen jóképű az illető. Nyilván ugyanezt csinálta a csaj is, aki leszólított. Nem kell ezt túldrámázni csak azért, mert azonos a nemetek. Nem fog nyársra húzni.
2018. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Természetesen nem szoktam nyálcsorgatva bámulni őt,egyszer-egyszer rápillantok ha látom. És nem is szeretném őt kellemetlen helyzetbe hozni,ezért is félek megszólítani.
2018. jún. 12. 17:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #4es. Ha te hetero vagy és ennyire nem szimpik a leszbikusok,akkor minek írogatsz és olvasol a leszbikus kategóriában?

(Bocs,de muszáj volt megkérdeznem :P)

2018. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan nehéz pedig :-)


Mondjuk ha látod ráköszönsz, mondod ,hogy tetszenek a tetoválásai. És ezzel el is fog indulni a beszélgetés. Kérdezed, mikor,hol csináltatta,hol találta a mintákat, fájt-e mikor csinálták, stb. Vagyis csupa átlagos dolog,ami se nem nyomulás,se nem zaklatás, de mégcsak nem is tolakodás. Legközelebb pedig màr ezután a beszélgetés utàn "ismerősként" köszönhetsz,beszélgethetsz vele,hogy van, mennyit és mit tetovál ma stb. Vagy megkérdezed mit olvas,mi a kedvenc könyve,kedvenc műfaja,írója stb. Ezért szerintem nem fogja leharapni a fejed. Szépen összebarátkoztok és lassan kiderül, hogy heteró-e,kapcsolatban van-e, nyitott -e a lányokra és tudni fogod hogy tovább léphetsz-e. Ha megkedvel nem fog cirkuszolni akkor sem ha kiderül,hogy többet akarsz,de ő nem akar semmit. Ha megvan a kellő ismerettség,szimpátia, akkor intelligens emberek meg tudják az ilyesmit is beszélni kultúráltan. Sok sikert,szurkolok neked😗

2018. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!:) igazad van,oda fogok menni hozzá elvégre veszteni valóm nincs.
2018. jún. 12. 17:45
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért,mert a 4-es egy frusztrált,befordult lúzer , féltékeny pasi,akinek nincs élete, és ezért a leszbikusságot okolja , és idejár provokálni, hazudni,kötekedni.


"Ha régóta figyel akkor zaklat is és rendőrt hívok". Ez egy tipikus olyan gondolat, amivel a leszbikusokat akarja cikizni és nagyon úgy van álcázva mintha nő írta volna,de amúgy üvölt hogy nem nő írta😀 Olyan szánalmas,hogy halálra röhögöm magam rajta😂

2018. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!