Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Melyik a kedvenc örömszerzési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a kedvenc örömszerzési módszered? (leszbi! )

Figyelt kérdés

közös maszturbálás

ujjazás

ollózás

orális szex

popsi nyalás, ujjazás

háton feküdni, négykézláb, 69, arcra ülés, konyhapulton, fürdőkádban :)

felcsatolhatós

dildóval, kétvégűvel

vibrátorral


hirtelen ezek jutnak eszembe.

Én a kölcsönös orális szexet, a 69-ezést szeretem a legjobban, az ágyban fekve kényelmesen.



2018. jan. 27. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nyalás,dilďo,vibri,felcsatis! A kádba is!!
2018. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Én a 69-ezést azért nem szeretem annyira, mert nem tudok egyszerre mindkettőre koncentrálni. :D

De ehelyett például az arcra ülés nagyon jó. És felváltva természetesen, mert úgy fair. :)

2018. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Nyalás,ollózás,69,arca ülés.Jöhet.

Felcsatolhatóst is kipróbálnám.

2018. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Az, amikor az ágyon fekszem háton, a párom felettem, a két lábam között. Két ujja bennem van, én pedig maszturbálok. Közben csókolózunk, vagy ő csókolja a nyakamat, melleimet. Még a gondolattól is elsülök ><
2018. jan. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Na megint egy faszi akik leszbikusokra akarja kiverni.. Suttyókám, keress magadnak nőt.
2018. jan. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ököl szex
2018. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy rohadt nehéz választani. Legjobban talán az ollózást, miközben egymás szemébe nézünk.
2018. márc. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!