Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van olyan barátnőd, akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan barátnőd, akivel összejönnél, de nem mersz lépni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Van. Egyelőre csak apróbb jeleket küldök neki, ennél többet még nem merek tenni. Leszbikus, tehát ha ő is hasonlóan érez, akkor reményeim szerint lesz belőle valami.
2018. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Van, de nem is akarok lépni, mivel kinyilvánította,hogy heteró és ezt tiszteletben tartom.
2018. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van..
2018. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
72%
Van. És a legrosszabb, hogy azt sem tudom róla, hogy heteró vagy biszexuális. Tett rá célzásokat már, hogy neki a lányok is tetszhetnek, de nem tudom...félek lépni, mert ha kiderül, hogy heteró, teljesen oda lesz a barátságunk.
2018. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Van, de nem nevezném barátnőnek, inkább csak kedves ismerősnek. Vannak arra utaló jelek, hogy tetszhetnek neki a lányok (is), de nem vagyok benne biztos.
2018. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Igen, van. A lány szerintem biszex, legalábbis ez jön le a viselkedéséből. Most van barátja...
2018. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Van. Azt mondja,hogy hetero,de azért húzza az agyam rendesen. Most azon vagyok,hogy elengedjem,mert én szerelmes vagyok belé,de ő meg párkapcsolatban él egy bunkó pasival. Nekem meg az nem kell,hogy nem lehet köztünk semmi,csak néha megérint,meztelenül látom,stb,én meg emiatt őrlődöm.
2018. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Nincs :c Mert barátaim sincsenek, haha

Cupido még nem talált meg sajnos xd

16/L

2018. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van, de sajnos nem tudom érdeklik-e egyáltalán a lányok. :(
2018. jún. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Van, egy ismerős.

Lépni merek, de nem akarok rámászni. Így viszont attól félek, hogy lett valakije csak én nem tudok róla, vagy valamivel elijesztettem... Ez se jó, de kész vagyok elengedni őt. Viszont ahhoz az kéne, hogy ha ezt akarja, zárjuk le...

Az a típus vagyok, aki hajlamos szétszedni magát a tudatlanságban 😅 nem azt mondom hogy ez jár a fejemben 0-24-ben, de ha néha eszembe jut pörgök rajta pár percet...

Tudom, hogy ő is szereti a lányokat. És szomorú lennék, ha ezt a kapcsolatot kukába kéne vágni, még bármi lehet belőle. Egy jó barátság, vagy egy olyan ismerős akire mosolyogva gondol az ember. Akár kapcsolat is lehetne részemről... :)

2018. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!