Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért olyan elviselhetetlen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan elviselhetetlen a hiánya?

Figyelt kérdés

"Nemrég" szakított velem a barátnőm...Az a nemrég az már 3 hónapja volt...és még mindig ugyanannyira elviselhetetlen a fájdalom mint a szakítás pillanatában...

Egyszerűen nincs kedvem kimozdulni a szobámból, depis zenéket hallgatok, szomorú leszbikus filmeket nézek, mintha direkt kínozni akarnám magamat, de egyszerűen nem tudom rávenni magamat a boldog filmekre, se arra hogy kimozduljak...Egésznap csak sírnék, az ágyba bebújva, lekapcsolt villanynál, bezárt ajtónál hogy senki se zavarjon meg azzal hogy ő milyen boldog...

Mikor múlik már el a fájdalom? :(

Nem tudom őt elfelejteni és nem is akarom...Ő volt életem szerelme, hozzá fogható lány nincsen, és nem is lesz soha....

Miért nem voltam neki elég jó? Miért törte össze a szívemet?

Úgy érzem bele tudnék halni a fájdalomba...



2018. jún. 17. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Térj magadhoz , nem szabad egy valakiert akit teged siman a hata möge tesz es semmibe vesz , igy szenvedni

Te miert szereted , ha ö teged nem ?

2018. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Mindig azt hisszük egy szakítás után, hogy hozzá fogható nincs...

Aztán jőn valaki, aki ezt élből megcáfolja egy másodperc alatt! Elmúlik ez idővel, aztàn sokkal jobb és másabb lesz, meglásd!

2018. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerencsere en mindig úgy muködtem h aki elhagyott vagy rajöttem nem szeret azirant nekem is kihultek az erzeseim
2018. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ugyanígy érzek. Képtelen vagyok magam túltenni rajta, pedig ő megcsalt. Legszívesebben letudnám gyilkolni azt a lányt, akivel félrelépett, őt viszont még mindig szeretem, és nagyon hiányzik... nem tudom miért, haragudnom kéne rá.
2018. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miert a harmadikra haragszol, miert nem a megcsalora?

Hamarabb tullennel rajta.

A porba alazott..

2018. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha szeretünk valakit, nem lehet egyik pillanatról a másikra megutálni...

Érző emberi lény vagyok, nem könnyű csettintésre tovább lépni mintha mi sem történt volna...

2018. jún. 17. 13:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudom, nem vígasztal, de gondolj bele: van, akinél ez egy régóta fennálló állapot és még "csak" szakítás sem szükséges hozzá... Az első lépést neked kell megtenned, próbálj olyan elfoglaltságot találni, amivel eltereled a gondolataid róla. De szerintem igazán "felejteni" úgy lehet, ha jön valaki, aki feledtet.
2018. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
A legrosszabb amit tehetsz, hogy itt sajnáltatod magad :D
2018. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
8-as te aztán együttérző vagy :)
2018. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem teljesen igaza van a nyolcasnak, ezzel csak rontasz a helyzeten és még jobban belemerülsz az önsajnálatba, hogy írsz róla. De mindenképp meg kell gyászolnod. Csak úgy tudod felhúzni az újjat, ha levedletted a régit. Gyászold meg, majd szánj egy kis (több) időt magadra, próbálj pozitív lenni, kezdj el ismerkedni, maradj nyitott, és jó lesz az hidd el :) 3 hónap egyébként szerintem nem túl sok, de az idő mindenképp a segítségedre lesz, a fájdalmad enyhülni fog. A kapcsolatnak valamiért vége lett, ami miatt nem ő volt a megfelelô ember számodra. Erre néha csak jóval később jövünk rá.
2018. jún. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!