Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tényleg ennyire lehetetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire lehetetlen lányokkal ismerkedni egy Debrecen méretű városban?

Figyelt kérdés

Annyira fura számomra, hogy a második legnagyobb város az országban és ebből a szempontból nagyon el vagyunk maradva a fővárostól. Más is ezen a véleményen van, vagy én járok rossz helyekre? :D Persze tudom az is opció, hogy sokan nem vállalják fel mások előtt a dolgot.


Kérdésem elsősorban a debreceniekhez vagy a közelben élő lányokhoz szól, de persze mindenki véleményét szívesen meghallgatom. :)



2018. jún. 18. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Akkor gondolj bele én még Nyíregytől is messze élek, lehet hogy költözni kellene.
2018. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Miért lenne lehetetlen? Odamész ahhoz a lányhoz, aki tetszik és elkezdesz vele ismerkedni. Ha nem sikerül, annak több oka is lehet:

1. Nem mersz (bákihez) odamenni

2. Túl válogatós vagy

3. Akihez odamész, az heteró

4. Akihez odamész, az leszbi, de nem tetszel neki

5. Akihez odamész, foglalt

Nem biztos, hogy a város az oka a sikertelenségednek.

2018. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%

Akkor mit mondjak én én egy 2000 lelkes faluban?


Inkább ne is szólj semmit!

Lehet ám írni:)

30/f

2018. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

#3 kategória 😂


Amúgy nekem se sikerül, bár visszahúzódóbb vagyok ilyen téren.

2018. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1

Igen erre már én is gondoltam.


#4

És te is debreceni vagy környékbeli vagy?

2018. jún. 19. 12:08
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Én erre csak annyit mondok, hogy aki keres az talál. Bárhol a legváratlanabb helyzetben is találkozhatsz valakivel akivel sikerül kialakítani egy hosszú és boldog kapcsolatot. Egyszerűen csak nyitottnak kell lennie és eljárni kikapcsolódni.
2018. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

Hajdúdorogi vagyok, de az a szomorú igazság, hogy nemhogy internetes társkereső oldalakon, de a való életben sem igazán találok magamnak párt.

A való életben lehetetlen megállapítani, ki a leszbikus!

A netes társkereséssel meg az a baj, hogy (meg merem kockáztatni) a felhasználók 90%-a kamus pasi!


L/L

2018. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Én püspökladányi vagyok, és általában mindenhova úgy írom ki én is, hogy Debrecen vagy környéke, de nem találok senkit :/ Olyan, mintha az ország ezen feléből kivándoroltak volna az LMBT emberek xD :/
2018. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%

Ó Istenem, ennyi nyüzügét!

Én a DKV pénztárban csajoztam be a múlt kedden, mert a villamoson mindkettőnket megbüntetett egy idióta ellenőr!

Fél óra múlva együtt söröztünk a Fandangóban!

Aki Debrecenben nem tud becsajozni/bepasizni az New Yorkban, Párizsban és Kuala Lumpurban sem fog tudni!

2018. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én Debrecenhez közel lakom.:)

Lehet írni.:D

2018. aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!