Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire lehetetlen ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetetlen ilyen nővel találkozni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és életem álma találni egy idősebb nőt találni magamnak. De egy igazi nőt. Nem férfiasat, nem tarajos hajút. Egy igazi nőt :D De egyszerűen nem találok ilyet.Csak a sorozatokban létezik ilyen? Ha nem, akkor hol találhatok rájuk?

Komolyan megörülök a magányomban....



2017. jún. 8. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen ne aggódj, csak talán rossz helyen keresgélsz :/
2017. jún. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Megsúgom, a nőies leszbiket a legnehezebb "felfedezni" hiszen pont nem látszik rajtuk az érdeklődési körük.
2017. jún. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nehéz találni, főleg személyesen. Nekem volt ízig vérig nő párom, de ritka. Interneten hamarabb megtalálod,mert személyesen, utcán akár ott nem látszik :)
2017. jún. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Én ugyan csak 26 vagyok, de olyan, mint amilyent leírtál. :) Soha senki nem mondaná meg, hogy a nőkért élek-halok. Imádom a szép, ízléses ruhákat, a vörös rúzst, a magassarkút mindent, ami nőies. :) A barátnőm idősebb, érett nő és neten ismertem meg. :)
2017. jún. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Teljesen átérzem a helyzetedet. Én is 21 éves vagyok és idősebb, nőies nőt keresek.

Sajnos, akikkel eddig beszéltem a neten mind az ő korabeliekkel ismerkedik és közlik, hogy túl fiatal vagyok...

2017. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igazából bárhol lehetnek.Ha valahol találkozol olyannal, aki érdekel kezdj el beszélgetni vele, hátha. Nekem pl.egy közös ismerősöm mutatta be a full nőies és gyönyörű páromat,aki mellesleg idősebb is nálam 8 évvel. Én is csak úgy beszélgettem,ismerkedtem vele, hogy nem veszítek semmit ha megpróbálom.És bejött:-)


Akiről nem tudod biztosan, hogy férjnél van,vagy párja van nyugodtan próbálkozz be nála.És járj el új helyekre, ahol ismerkedhetsz, pl.valami sport edzésre,jógázni stb.

2017. jún. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg a kor nem számít..cska valahogy mindig a rövid fiús lányokkal találkozom. Pedig az igazi nőies nők amik nagyon is vonzanak 21/L
2017. jún. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kb. egy éve találkoztam egy nagyon nőies és nagyon vonzó, tőlem 11 évvel idősebb nővel. Sosem hittem volna, hogy leszbikus, de mikor bepróbálkoztam nála kellemeset csalódtam. Utána 3-4 hónapig kavartunk, majd elhagyott, mondván neki valaki olyan kell akivel családot alapíthat.

Én 19 voltam, Ő 30. :(


20/l/l

2017. jún. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem még nincs tapasztalatom lánnyal, de szeretném kipróbálni. Be is jön a képbe, amit írtál... tényleg leginkább olyan biszex/leszbikus lányokat lehet látni, akik inkább néznek ki fiúnak mint lánynak.Amivel persze semmi baj nincs, de nekem is jobban tetszenek a fiúsabb lányok vagy lányos lányok. Aztán gyorsan megáll ez az ismerkedés dolog :D


22/L

2017. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!