Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek milyen lányok tetszenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen lányok tetszenek? Milyen korosztály? Van parotok?

Figyelt kérdés
2018. jún. 20. 20:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

Külsőre nekem is fontos,hogy tetszen benne valami,teljesen mindegy,hogy mi.Imádom,ha van olyan kis "gödröcske" az arcán mosoly közben 😍. Legyen ápolt mondjuk,lányosabb lány,de nem plázacica,szóval arra gondolok,hogy simán viseljen egy farmert ,tréninget, pólót tornacipővel:)). Ne legyen nádszál vékony,azok a lányok tetszenek,akiken van mit fogni +5-6 kg nem zavar,sőt!:D

Belsőre meg legyen humoros,empatikus,érzékeny,őszinte és türelmes. Ennyi jutott most hirtelen eszembe:)

A csillagjegyem elég tüzes jegy,ezért írtam a türelmet is,mert hozzám kell kicsi:)) elég tüzes,heves természetem van:D jaa és bevállalós is vagyok,-ezt a barátaim mondják inkább..😁

Szingli vagyok,úgyhogy szabad írni (de azért az édeshármast kihagyom):))

19L

2018. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

Álltalában a fiúsabb lányok tetszenek, nincs párom.

17/L, szóval nálam lehetőleg idősebb legyen.

2018. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
Öhm.. a laza lányok; nem is a fiús lányok, de nem is a cicababák, valahogy a kettő között, vagy nem tudom:D És inkább a nálam idősebb nők érdekelnek, jelenleg egyedül vagyok, szóval.. aki gondolja, írjon nyugodtan:D 17/l
2018. jún. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%

Nekem külsőre lényegében annyi, hogy álljon neki jól az a stílus amit képvisel, vagyis inkább látszódjon rajta hogy úgy tényleg önmaga :D Meg hát nyilván ne legyen igénytelen. Belsőre már sokkal nehezebb a dolog, de imádom az intelligens lányokat jó humorral, főleg ha a szövegük is vagány :D

18/L

2018. jún. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%
A 30-40-es korosztaly tetszik. Legyenek noies vonasai, lehessen vele jokat nevetni, kirandulni, moziba menni. Legyen sportos testalkatu, szeressen szeretkezni, csokolozni. Legyen romantikus. Csodalkozzon ra a sajat szepsegere. :) Szeressen dolgozni, legyen egzisztenciaja. Merjen neha orultsegeket csinalni. ;)
2018. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

belsőre, legyen kémia szikrázzzon a levegő és tényleg szeressük egymást...

külsőre, legyen nagyon csinos és legyen izlése

24L

2018. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!