Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek milyen lányok tetszenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen lányok tetszenek? Milyen korosztály? Van parotok?

Figyelt kérdés
2018. jún. 20. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

A csinos, kicsit fiús lányok, akiken azért látni, hogy lányok :) 16-20 éves lányokkal igyekszem ismerkedni, most egyedül vagyok.


18 l

2018. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Laza, sportos, de lányos csajok tetszenek. 19-23 között. És jelenleg nincs párom.


21L

2018. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Még jöhetnek:)
2018. jún. 20. 21:12
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Van párom. A vidám, nevetős, értelmes, ugyanakkor érzelemmel teli lányok mind tetszenek, és elég, hogyha nem csúnyák, és van rajtuk valami szép. Szeme, haja, ajka vonala, dereka formája, melle, feneke, szóval valami. (Nem mindez, hanem legalább egy ezekből.) Mindig úgy érzem, hogy beléjük tudnék szeretni egy perc alatt, ha elengedném magam.

Hogy azután közülük akár egy is viszonozná-e, az más kérdés. De jó erről ábrándozni.

És, mint mondtam, van párom, úgyhogy nem bánkódom. ;)

2018. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Jaj, jaj, századszor is elkövettem a hibát: nem figyeltem a kategóriát.

Most empatikusan elolvastam, amit írtam, és azt mondhatom, hogy tartható! Ha leszbikus nő lennék, akkor is ugyanígy éreznék.

Akit felbosszantottam, töltse ki a haragját, nyomja a pirosat, írjon letolást, szánom-bánom.

2018. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Külső terén egész széles a skála, a belső, ami fontos (barátnőnél).

Külsőleg:

Az arc, ami első nálam. Ha az elvarázsol, a többi szinte lényegtelen. Ha tovább megyek, popsi. Nem a mérete, hanem a formája. vagyis... nehéz megmondani. Ezen a téren is elég nagy intervallum az, ami bejön.

Belső:

Ez az ami nehéz. Nehezen találok olyat, aki hasonló mentalitású, mint én, vagy legalább tolerálja a dolgaimat. Kezdetben tetszenek ezek a dolgok a lányoknak, de amint belelátnak, megváltozik a véleményük.

2018. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

#5 b...ameg

ha nem szólsz, észre sem veszem :-/

2018. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

A korosztály az 16-19-ig mozog nálam, a stílus teljesen mindegy, a lényeg az első pillanat amikor meglátom, aztán vagy megfog, vagy nem xd Mindenféle stílusú lány bejön

Személyiségileg a lényeg hogy legyen humora, legyen ő is ugyanolyan retardált, mint én (xdd), nagyon szeretem az aranyos, édesen nevető lányokat, akik képben vannak (vagy éppen nekik vannak) a mentális problémákkal, és akikkel lélektársi viszonyra találok xd

Nemtudom mennyire írtam le értelmesen, de nah, este van már nekem xdd

Jah, és szingli vagyok :c *foreveralone*

16/L

2018. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még mindig jöhetnek. :D
2018. jún. 20. 22:10
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Na most vagy a leszbi lányok morcosak, vagy az idelátogatók húznak le mindenkit :-)


Kérdezőnek:

Nincs mit, még ha nem is én voltam a célközönség.


Ide látogatóknak:

Nyomj erre egy pirosat, legyen egy 0 is (mindegy, hogy egyetértesz-e a fentiekkel vagy sem, csak poénból). :-)

2018. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!