Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus nők általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus nők általában monogánok?

Figyelt kérdés
Én biszex nő vagyok, de parázom a nemi betegségektől. Eddig biszexekkel beszélgettem de ők nem komolyabb kapcsolatra vágytak. És én nem tudok érzelmek nélkül szexelni, nővel meg védekezni sem lehet. Bennetek nincs ilyen félelem?
2018. júl. 1. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem igen, monogámok. A biszexek szoktak csak érzelmek nélkül dugni. Átvették ezt a felelőtlen szokást a férfiaktól.
2018. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hoppá rosszul írtam le. :-D Én biszex vagyok nem szexelek mindenkivel, de azt vettem észre hogy akikkel eddig beszéltem nem ilyenek mint én. De gondolom leszbikus nő meg nem szívesen jár biszex nővel.
2018. júl. 1. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Biszex vagy,férfiakkal szexelsz és képzeld a férfiakra jellemző, hogy odaadják az életüket egy punciért,nem a nőkre. A férfiak prostiznak, diszkók könnyűvérű nőit dugják a mosdóba meg a parkolóba, úgyhogy pont hogy egy leszbikusnak kell vigy!zni ha biszex nővel kezd,mert lehet hogy az a biszex nő erkölcsös, de egy rendesnek látszó pasitól bármit összeszedhet a tudta nélkül. Vagyis most nagyobb veszélyben vagy mintha leszbikusokkal ismerkednél, persze ezt nem szabad se hangosan kimondani,se leírni,mert 0%-on leszel,de nekem mind1 úgyhogy leírtam.
2018. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

A hetero nők java sem monogám.. Sokkal inkább demi-szexuálisok. (Ez tudományos tény, nem viccből mondom)


Időszakos monogámiáról beszélhetünk sok esetben, hiszen egyszerre csak egy partnerrel érintkeznek, de ez jellemzően nem egész életükre terjed ki.

Az időszakos monogámia azonban érzelmi alapokon nyugszik, vagyis javarészt demi-szexualitásról beszélhetünk ebben az esetben.

2018. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Lehet védekezni nôvel is. De a leszbikus ismerôseim nagy része monogám, persze ez nem azt jelenti, hogy az összes az, de na :D


#4-es, szerintem kevered a fogalmamat.

2018. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
És a monogámia nem azt jelenti, hogy valakinek nincsenek alkalmi kapcsolatai, hanem hogy egyszerre csak egy emberrel van párkapcsolata. Vagyis nem poligám. Semmi köze nincs ahhoz, hogy mennyi emberrel feküdt le.. vagy hogy akar-e alkalmi kapcsolatokat.
2018. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!