Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ismerkedési tippek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési tippek?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok, így körülöttem nincs túl sok nyári program, fesztivál, szervezett találkozó, buli, szóval ezek az ismerkedési helyszínek úgy kilőve. Na meg amúgy se nagyon járok ilyen helyekre. Az élőben leszólítós - kit érdekel ha visszautasít - mentalitás nekem nem járja. Online meg, a társkereső oldalak szinte használhatatlanok, és itt is hanyatlás van, ahogy elnézem - így hol ismerkedjen az ember? Abszolút nem nyávogni akarok, hogy jajj, megöl a magány, de azért egy-két érdekesebb embert megismerni nem lenne rossz.

Ti hogy oldjátok meg, akik hasonló cipőben jártok?


22/l/b



2018. júl. 4. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Én teljesen véletlen ismertem meg egy lányt, aki leszbikus. Az osztálytársam, és ha belegondolunk, elég kicsi volt a valószínűsége, hogy egy osztályon belül ketten leszünk "kivételek".
2018. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Én innen ismertem meg 2 volt barátnőmet is.

Teljesen megértelek amúgy, velem is ez volt aztán itt ismertem meg őket pedig nem számítottam rá egyáltalán.:D

Egyébként ha valaki ismerkedne vagy csak barátokat keresne nyugodtan írhat :3

2018. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Én itt megismertem pár embert, néhánynak örülök is hogy így történt. Csak az a gáz hogy itt mindenki olyan k****tt messze lakik tőlem ...xd néha elgondolkozok hogy Borsodból csak én vagyok ezen az elcs****tt oldalon?!:D ha elolvastad a nyávogásom, pls írj üzit és zaklass. 18/L
2018. júl. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, én mostanában csak komolytalan lányokkal találkozom... Sőt folyamatosan...

Tök mindegy hogy falun vagy-e vagy városban, ha hülye van akkor okos is, ha normális van akkor normálatlan is. Csak jó helyen kell keresni embereket.

2018. júl. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!