Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők! Titeket egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők! Titeket egy másik nő melyik testrésze gerjeszt be leginkább, mikor találkoztok valakivel?

Figyelt kérdés
Csak arra vagyok kíváncsi, hogy a hetero férfiak (lásd én) és a leszbikus nők ugyanazt nézik-e elsőre meg egy női testen, vagy teljesen mást.

2018. júl. 6. 11:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Engem a kisugárzása. A magabiztosság és a vidámság nagyon vonzó. Épp ezért a mosolyát is nagyon nézem. :)
2018. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Engem mosoly, kisugárzás és az arc. Meg tulajdonképpen az összhatás.
2018. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nekem a szép arc, mellek és a fenék a nyerő. És az, hogy nőiesen viselkedjen. De nem érdekel a hajszín, hajhossz, magasság, stb.
2018. júl. 6. 11:51
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

1.vagyok


A mellek, és a fenék teljesen elhanyagolható tényező nálam. Kb. az utolsó amit megnézek. Ezerszer előbbrevaló a mosoly, kisugárzás, a szép arc, a szép haj, az édes nevetés és természetesen a belső tulajdonságok. Nálam nyerő a magabiztosság, kedvesség, optimizmus, céltudatosság.

Volt egy barátnőm akinek kicsit lapos volt a feneke, de amíg nem szólt róla, észre se vettem. És ez kb. 1 hónap járás után.

2018. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Kisugárzás.
2018. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

Ha mindenképp testrészt kell mondani akkor a szája/mosolya. Az a legszebb :)

De valóban inkább a kisugárzást nézem én is. :)

2018. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
A lelke....
2018. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Az arca,szeme,mosolya,nevetése,kisugárzása.:)

A teste annyira nem érdekel. Vagyis úgy értem,ha megfog a kisugárzásával,bájával akkor az összes többi elhanyagolható szempont nálam:).

De legyen nőies,gyengéd,lágy..külsőre is legyen nőies(!),na de nem plázacica:)) (itt inkább az öltözködésére értem,hajára,ilyesmi).

Kb ez fog meg legelőször egy nőben:) A belső nyilván a későbbiekben nyilvánul meg,ezért nem is soroltam most ide:)

2018. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 timitusjakcsaktimi válasza:
51%
kisugárzás de a mell és a fenék sem rossz ha van de a személyiséget jobban nézem
2018. júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Kisugárzás, tekintet, szemek, mosoly, ápoltság,hang,😍

22/L/L

2018. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!