Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor találkoztok valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor találkoztok valakivel, de még nem biztos, hogy a másik akar tőletek kapcsolatot, akkor ti melyik stratégiát választjátok?

Figyelt kérdés

Pozitívan álltok hozzá és beleélitek magatokat, hogy ez most működni fog, vagy próbáltok a realitások talaján maradni és nem beleélni magatokat, hogy ha mégsem működik, akkor ne koppanjatok akkorát?

Az utolsó 2 pasi, akivel randiztam, nem akart tőlem semmi komolyabbat, de persze szexelni akartak volna. Ez nekem elég nagy csalódás volt és valahogy kialakult bennem egy érzés, hogy én senkinek nem kellek komoly kapcsolatra. Most találkoztam egy nagyon cuki sráccal, de rettegek, hogy majd azt mondja, hogy nem akar semmi komolyat. Ráadásul ez egy távkapcsolat lenne, ami még inkább rizikóssá teszi a dolgot. Most nem tudom, hogy inkább próbáljak érzelmileg távol maradni, hogy ne fájjon annyira, ha azt mondja, hogy nem akar kapcsolatot, vagy próbáljak bizakodó lenni és kockáztatni, hogy megint nagyot csalódok.

23/L



2014. okt. 4. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Akár csak én írtam volna... Az utolsó két srác, akivel randizgattam, eleinte komoly kapcsolatot akartak, aztán csalódás lett belőle. Én próbálom nem beleélni magamat, de nem megy, már most totál belezúgtam egy új fiúba.

21/L

2014. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem várok (igyekszem nem várni) semmit a dologtól, és hagyom, hogy minden folyjon a maga ütemében. Egy-két randi még nem ígéret semmire, és csak azért, mert elsőre valaki szimpatikus, bármikor előjöhetnek olyan dolgai, amitől egyből elutasítom.

Szerintem fölösleges stressz meg agyalás az, hogy vajon összejövünk-e komolyabban, vagy nem.

Én mindig lazán álltam a randizáshoz, a randi egyáltalán nem jelent semmi ígéretet vagy elköteleződést.

23L

2014. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt a stratégiát választom, hogy először jól megismerem azt az embert akitől a jövőben esetleg szeretnék valamit, és nem kapkodom el a dolgokat. Hova kéne sietni? Nem is értem...

Ha eléggé ismered, alakul a bizalom is, onnantól kezdve meg eléggé egyértelművé válik hogy mit is szeretnétek egymástól.

2014. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben mondjuk nem egy két randiról van szó, hanem 1 hónapig együtt laktunk, amiből 2 hétig együtt is aludtunk, bár nem szexeltünk. Nem volt egymással semmi gondunk ez alatt az idő alatt, de az nem derült még ki, hogy mik a szándékai.
2014. okt. 4. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!