Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak olyan leszbikus,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan leszbikus, biszex nők akik belemennének ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Szóval nekem egy titkos kapcsolat lenne megfelelő, nincs pasim meg azt sem szeretném ha a nőnek sem lenne. Olyan heterós barátnősnek álcáznánk a kapcsolatot. Persze kettesben benne lennék programokban, talikban, még nyaralásban ilyenekben is. Szerintetek van olyan nő aki ilyen titkos szerelemre vevő lenne?
2018. júl. 8. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de miért akarod titkolni? Félsz, hogy elítélnek? Mennyi ideig csinálnád ezt?
2018. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert senki nem tudja ezt rólam, és egy olyan helyen élek ahol ez nem elfogadott. Nem akarom hogy emiatt a családom, meg én homofób beszólások célpontjai legyünk.
2018. júl. 8. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Az egyetlen megoldás ebben az esetben a költözés lenne, minél távolabb onnan, ahol most élsz. Hosszútávon szerintem belebetegednétek mindketten a titkolózásba. Állandó stresszt jelentene, hogy mikor buktok le vagy mikor fog valaki gyanút. Ez pedig rámenne a kapcsolatra is, bármennyire is igyekeznétek mindketten elfedni a valóságot a külvilág elől.
2018. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Én nem mennék bele.


Bárhol élj is,mindig mindenhol vannak homofóbok mindig, mindenhol fogsz homofób beszólásokat kapni. Amíg ezt nem tudod helyénvalóan kezelni , nem vagy érett egy kapcsolatra szerintem.

2018. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. Hát figyelj hallottam miket mondanak meleg párokról. Elég érett vagyok valószínűleg nálad is idősebb. Éppen ezért nem akarom hogy a szüleim, nagyszüleim azt az undorító, trágár hangnemet hallgassák amiatt mert a nőket is szeretem. Mert itt kb azért is megszólnak hogy miért így főzöl, ki hogy öltözködik. És igen nem szeretném ha a szüleimhez, nagyszüleimhez odamennének ilyen stílusban hogy b... a lányod,unokád.
2018. júl. 8. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy veszem ki szavaidból, hogy egy valamelyest zárt, vidéki közösségben élhetsz. A nagyvárosban élőknek fogalmuk sincs milyen ez, pedig tényleg pokollá tudják tenni egymás életét ilyen kis közösségekben és azt senki nem érdemli, különösen nem azért, mert egy családtagjuk nem tetszik valakinek...

Én benne lennék ilyen kapcsolatban, de van hetero párkapcsolatom, szerintem pont ezért is lennék benne. :) (Bár ő tisztában van azzal, hogy biszex vagyok, de nem foglalkozik vele. Én eltöltenék egy hétvégét a barátnőmmel valahol, ő meg addig játszhat a számítógépén...)

2018. júl. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!