Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ismertek olyan nőt akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan nőt akinek sikerült elfojtania magában a nők iránti vágyait, és együtt-tud élni férfival is?

Figyelt kérdés
Sajnos csak eddig sikerült elfojtanom magamban, hogy igazából a nők jobban érdekelnek. Már mindenhol vonzódni kezdem azokhoz a nőkhöz akik tetszenek eddig. Még csak férfiakkal volt kapcsolatom, és én nem nem lehetek ilyen. Mert gyereket akarok, és a családom sem értené meg. Meg már idősebb vagyok 32 éves. Kíváncsiságból társkeresőn ismerkedtem és azt veszem észre hogy annak sem könnyű aki leszbikus. Tehát valahogy elszeretném fojtani magamban hogy én erre vágyom csak nem tudom, hogy csináljam. Mert érzem én ezt kamaszkorom óta, de mindig be beszéltem magamnak hogy heteró vagyok.
2018. júl. 9. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
miért nem keresel egy hasonló gondolkodású "barátnőt" akivel ezt megélheted alkalmanként? Otthon meg lehetnél kiegyensúlyozott:)
2018. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért mert nem csak a szex kellene egy nőtől bele is tudnék szeretni. De felvállalni nem merném. Így meg a pasimat tehernek érezném.
2018. júl. 9. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Épp most teszed tönkre az életed, tudsz róla?


Elárulok neked egy nagy titkot: Jól írtad,csak elfojtani tudod, megszűntetni nem. És előbb utóbb az elfojtott érzéseid át fogják törni a mesterséges gátat, amit az utukba tettél és hiába "késő" lesz, borítani fogsz mindent. Lehet,hogy 45 évese 50 évesen fogod elhagyni a férjed, a kamasz gyerekeid nyakába fogod zúdítani, hogy egy nő miatt hagyod el az apjukat, az idős szüleid szívinfarktust fognak kapni ha meghallják,hogy a példás családanya, középkorú lányuk megbolondult...De téged ezek nem fognak érdekelni, mert végre élni akarsz majd.


Szóval szerintem egyszerűbb lenne ha most vágnál bele hogy megvalósítsd önmagad, de végül is te tudod.

2018. júl. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amit nem tudsz elfojtani azt nem érdemes tovább halogatnod, egyszerűen csak próbáld ki. Miért a másikkal foglalkozol, hogy kinek mi a véleménye?

Magaddal foglalkozz, a saját boldogságod a fontos, nem a másiké, vagy hogy a másik mit gondolhat rólad...

2018. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Mindig is vonzodtam a lanyokhoz

De ket komoly kapcsolat es 3 gyerek utan tudtam csak igazan belemelyedni ebbe

A baratnomel sajna ritkan tudunk egyutt lenni mert o neki is vannak gyerekei

De megoldjuk

Sem o sem en nem vagyunk leszbik hanem csak biszexualisok de kell a noi erinte nekunk. :-)


En 44 vagyok o 30 eves

Szoval soha nem keso

2018. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
pont ezt mondtam én is mégis le lettem pontozva. Első
2018. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy a fontos, ne fojtsd el ezt a vágyat. Ahogy előttem is írták, ezzel tönkreteheted magad. Miért kéne bármit is elfojtani? Te is ember vagy. Nőként is lehet gyermeked, ezt ne felejtsd el. Lombik, vagy örökbefogadott, nyilván nem olyan, mint egy hetero pár gyereke, mert nem a sajátod vagy csak részben az, de eleve egy nővel való kapcsolat is mas mint egy férfival. Ez vele jár. Én azt mondom ne fojts el semmit, te is ebben a világban élsz, megvan a jogod a boldogsághoz.
2018. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soha nem voltam nővel,10enX éve vagyok együtt a ferjemmel 2 gyerekunk van. Sokat gondolok mostanában arra milyen lenne egy nővel vajon máshogy érne hozzám mint a férjem? Kifejezetten nem izgatnak a nők de azért kipróbalnám. Pedig már én is 40eves vagyok.
2018. okt. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!