Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Biszex vagy leszbikus lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagy leszbikus lányok milyen egy csajjal együtt lenni?

Figyelt kérdés
L/20

2018. jún. 3. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Na vajon milyen lehet? Mindenki azért akar nővel lenni mert annyira borzasztó :D
2018. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Jó.
2018. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó. Nem lehet mást mondani, meg kell tapasztalni. Én olyan szerelmes voltam az első barátnőmbe, hogy minden pillanatunkat valami csodának éltem meg. Most már leolvadt a vakolat, látom mindkettőnk hibáit, magamban jókat nevetek, hogy milyen szerencsétlenek, bénák és buták voltunk akkor az ágyjeleneteinknél, de a mai napig összeszorul a szívem, ha arra gondolok, érzelmileg mit éltem át... Ahogy egy szerelmes nő/lány átölel téged és minden tudásával igyekszik örömet szerezni... Ahogy te átöleled, csókolod azt a lányt, akibe őszintén szerelmes vagy... Fantasztikus érzés. :)


Azt viszont, hogy önmagában, érzelem nélkül, puszta vágyból milyen a szex lánnyal azt nem tudom, de nem is szeretném kipróbálni...

2018. jún. 4. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

Lágyabban,érzékibben csókolnak mint a pasik.Másabb az illatuk is,finomabb-enyhébb de kívánatos.Mikor a tapi részhez értek,megérzed a melleit,amik a símításra kemények lesznek."Kiugranak"a bimbók.A hasánál pedig pici- szép köldök fogad.Finom,puha börük van és általában érzékeny.Szeretik a símítják - puszilják őket.Odalent pedig farok helyett,egy "rózsabimbó" van.Ami ha kinyílik isteni nedű lakozik ott.Kívánatos illattal.Ha a nylevvel a szirmok(ajkak)közé hatolunk csillogni kezd a forró nedv és ahogy az első sóhajok nyögések elhagyják a nő száját,tudod,hogy jó uton jársz.Aztán az az érzékeny ki bimbó is nagyon finom.Nyalni is és szopogatni is,és ahogy azt érvezi a nő,ahhhh isteni.A nedv meg szak folyik és illtozik.

Na és jobban nyalnak es ujjaznak,mint a pasik átlagban.

2018. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!