Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy leszbikus vagy biszex nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus vagy biszex nő testbeszéde egy másik nő irányában, ugyanolyan mint egy normális nő testbeszéde egy pasi irányában, vagy kicsit más?

Figyelt kérdés
Na ezt hogy fogalmaztam meg?😮 😁

2018. júl. 12. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanolyan. Persze nem árt figyelni, mert a leszbikusok sajnos néha összekeverik a baráti "hülyéskedést" és a nyomulást. De ugyanúgy nyomulnak, ugyanúgy szerelmesek. Elvégre, emberek ők is :)
2018. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Szóval a leszbikus/biszex nők nem "normálisak"?
2018. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dehogynem, én magam is biszex vagyok. Elnézést, rosszul fejeztem ki magam.
2018. júl. 12. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Hááát..ez jó kérdés.. de szerintem igen. De erre inkább egy biszex nő tudna igazán válaszolni, gondolom én. 😃


24LL

2018. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Részemről ugyanolyan, de ahogy előttem is mondták, ezt sokszor úgy gondolják a lányok, hogy csak viccelődök. Egyszer azt mondta nekem valaki, hogy ez miért baj, hiszen a flörtölés amúgy is játszadozás hát van benen valami, de azért jó lenne, ha néha komolyan vennének. :/

21/L/bi

2018. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Általában igen, de mégsem:D

A nő egy másik nő jelenlétében kevésbé tetteti magát/rázza magát.

Ők inkább kegyetlenül a lélekre mennek(ha már megvan a testi vonzalom)


De megmaradnak a flörtölések(erős szemkontaktus, szájbenedvesedés, hajbatúrás) de ezekkel már szolidabban/kifinomultabban bánnak, mert tudják, hogy veszi a lapot a kiszemelt személy.

Nem úgy, mint a férfiaknál azok nem mindig de félreértik/vagy nehezebben olvasnak a női testbeszédből.

Tapasztalatom szerint, nekik elég ha rázod a feneked és bekapcsol az ösztön.

Az én szemszögemből nem nagy kihívás megszerezni vagy járni az ellenkező nemmel.

Itt nehezebb a dolog és hosszabb időt vesz igénybe a leszbikusoknál de a kapcsolat általában sokkal bensőségesebb.

20L/Bi.

2018. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!