Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Csak a nőkre izgulok fel, jobban izgat mint a férfi test, bár az életemet férfival jobban eltudnám képzelni ebbe a világban meg de egyébként külföldön laknék akkor ott simán eltudnám képzelni nem tudom nekem igazából a szüleim nem rajongnak a leszbikusokért meg a melegekért sőt elitélik. De ha meglátok egy nőt az utcán vagy bárhol akkor rögtön megnézem vagy elképzepem vele magam ha meg csak egy férfit akkor meg csak annyi h helyes vagy nem, de nem nagyon foglalkoztat
2018. júl. 20. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Lehet, hogy csak a hormonok szórakoznak veled. Ha még tizenéves vagy, akkor bármi lehet ebből. Viszont lehet, hogy biszexuális vagy, előfordulhat, hogy mindkét nemhez vonzódsz.
2018. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Most hogy keveredtek ide a szüleid?

Vagy még ilyen 15-17 körüli vagy, hogy a szüleid véleménye is mérvadó? Ez nem baj. De ha igen, akkor választ adhat... Egyébként nem csak heteró vagy leszbikus létezik... Van olyan, aki mindkét nemhez vonzódik. Lehet te is épp ilyen vagy.

2018. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Hasonlóan érzem magam mint te. Szerintem te is biszex vagy aki a nőkhöz jobban vonzódik. De külföldön én is vállalnám itt nem teszem az előítéletek miatt. Ezért teljesen be beszéltem magamnak, hogy férjhez kell mennem, gyereket kell vállalnom. Mert ez a könnyebb út. Ráadásul mindig heteró nők tetszenek, annak az esélye hogy találkozzak egy biszex, leszbikus nővel akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz kevés. Nem is ismerek nőket magamon kívül akit a nők érdekelnének. Csak az a baj, hogy egy átlagosabb nő is nagyobb hatással van rám mint egy helyesebb férfi.
2018. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha férfival képzeled az életed,hogy lehetnél leszbikus? Nehézségeid vannak a kifejezések értelmezésével?
2018. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Első vagyok. Én több mint hét évig győzködtem magam, hogy nem lehetek nővel, mert mit szólna a családom, főleg, hogy egyedüli gyerek vagyok... Most pedig úgy alakult, hogy beleszerettem egy lányba, az érzés pedig kölcsönös. Képtelen vagyok kerítést építeni az érzelmeimnek, nem is lehet. Saját magamnak (és neki is) ártanék azzal, ha azt mondanám, hogy ebből nem lehet semmi. Gyereket így is lehet szülni, még csak férfival sem kell lenni. Bármikor el lehet költözni egy nagyobb városba, ahol kevesebb esély van arra, hogy megvetik az embert. Ismerek egy leszbikus párt, az egyik nőnek van két gyereke, boldogan élnek és el sem tudnám képzelni őket máshogy, mint így együtt. Szóval minden megoldható, és mindennek van pozitív és negatív oldala is. Kérdés, hogy melyikből van több és mennyi őszinte boldogság van az adott kapcsolatban. Nem mások miatt élünk elsősorban, hanem magunk miatt. Egy életünk van és ha úgy vagyunk boldogok, hogy egy nővel vagyunk együtt, akkor ezt tiszteletben kell tartani mindenkinek. Mi sem szólunk bele abba, hogy ki kivel jön össze, más se tegye velünk szemben.
2018. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

A szexualitásnak nincs nagyon köze a homofób világhoz, vagy ahhoz, hogy meg tudod-e mondani a másik nemről, hogy jól néz ki, vagy sem, és ahhoz sincs hogy kivel tudod elképzelni magad (rengeteg meleg képzel magához hetero társat és megy bele hetero kapcsolatokba pusztán azért, mert kizárólag ezt a mintát látja).

A szexualitásnak ahhoz van köze, hogy tudnád-e élvezni a szexet egy férfival. Ha a válasz az, hogy nem tudnád, akkor grat, leszbikus vagy, ha meg az a válasz, hogy tudnád, akkor bi lehetsz, erősebb női preferenciával.

2018. júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!