Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ajándékot szeretnék venni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándékot szeretnék venni egy leszbikus nőnek. Nem lesz féltékeny a barátnője? (Nem akarok kikezdeni vele).

Figyelt kérdés
Vagy illendőb lenne ha a barátnőjével együtt meghívám pl.vacsorázni?

2018. júl. 19. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg megkérdezhetnéd a barátnőjét hogy minek örülne, így a barátnője is tud arról hogy mik a szándékaid és még segíthetett is. Nem lesz belőle probléma. :)
2018. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen viszonyban vagy a nővel és miért akarsz neki ajándékot venni? Milyen ajándékról van szó?


Ha felmerül benned, hogy a partnere féltékeny lesz, annak bizonyára van valami oka. Biztos, hogy nem akarsz tőle semmit?

2018. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak munkatársak vagyunk,de most elég nehéz időszakon megyek keresztül és ő sokat beszélget velem erről , és mindig kedves, vígasztaló dolgokat mond, miközben kb.mindenki csak leszól. Szerintem nem is tudja,hogy milyen sokat segít.


Nem akarok tőle semmit, én nem vonzódom a nőkhöz(de néha azt kívánom bárcsak vonzódnék). Nincs oka, csak ha,pl.egy nős pasinak adnék valamit biztosan féltékeny lenne a felesége, így gondolom náluk is fennáll ilyesmi és ezt szeretném megelőzni.

2018. júl. 19. 11:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja.


Én olyan szentimentális vagyok, hogy biztos elbőgném meghatottságomban, hogy ilyen kedves, jólelkű és intelligens párom van. A volt Kedvesem pedig biztos elbőgné magát féltékenységében, hogy a párja más nőkkel is szóba mer állni.


Én viszont azt furcsállnám, ha egy kvázi idegen felkeresne engem, hogy mit ajándékozzon a páromnak. Én attól vonnám össze a szemöldökömet. De más lehet, hogy készségesen segítene.


Én amondó vagyok, hogyha úgy érzed, hogy ezzel szeretnél köszönetett mondani, akkor vegyél neki ajandékot! :) Az pedig, hogy hogy adja ezt elő a párjának, az már a kettejük dolga. De egyébként semmi "izé" nincs abba, hogy segítünk egy munkatársunkon, aki köszönetet mond érte.

2018. júl. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!