Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Veletek előfordul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Veletek előfordult olyan?

Figyelt kérdés

,hogy orálisan akartatok kielégíteni valakit, de büdös, rossz ízű volt odalent?

Hogy reagáltatok?


2018. júl. 22. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A legelső szexuális élményemnél. Nagyon kívántam a lànyt de rossz íze volt...Egy darabig kételkedtem hogy tényleg leszbikus vagyok e.

Aztán a következő barátnőmnél nem volt ilyen gond :)

Hogy reagáltam? Belenyaltam egy kicsit de aztán abbahagytam és kézzel izgattam tovább..

2018. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

"Pistike este 11kor hegyezi farkát

Hátha egy leszbi nő elárulja legeltitkoltabb vágyát"

2018. júl. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Mi van? :D
2018. júl. 22. 23:15
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Csak dobtam egy gyors rímet :D Általában ilyen kérdéseket feltéve húzogatják a répát a srácok itt.

De nem kell ehhez leszbikusnak lenni hogy erre válaszolni lehessen, én fiú vagyok heteró és igen előfordult ilyen.

Függ ez attól hogy mikor volt tisztálkodás, mikor pisilt, mit evett stb. stb. De egy szex előtt általában a fürdés egy alap dolog. Legalább is nálam.

2018. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Oh, szóval ha valaki feltesz egy kérdést ebben a kategóriában, az csak férfi lehet. Logikus.

Amúgy nem véletlenül kezdtem azzal a szóval a kérdést, hogy "leszbikusok"

2018. júl. 22. 23:22
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Oké, nincs baj ezzel. Csak én is elmondtam a véleményem.:)
2018. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!