Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lgbt. Keveset szexelünk. Én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lgbt. Keveset szexelünk. Én 21 L és párom 27 L?

Figyelt kérdés

Egy leszbikus pár vagyunk, 2 éve vagyunk kapcsolatban.

Én nagyon keveslem a köztünk lévő szexet, mostanság alig ha szexelünk havi 1x vagy akkor sem. Nem tudom mit tegyek, sokszor hoztam neki fel ezt a témát, mondtam hogy én többet igényelek ennél, nekem nem eleg a havonta egyszer vagy a kéthavonta. De mindig azt mondja, hogy fáradt vagy ehhez hasonlókat. Mégkérdeztem, hogy tetszik neki valaki más vagy megcsal-e, mondta hogy nem. Nem mintha lenne ideje mikor talalkozgasson mással, tehat a megcsalás ugrik a miérték listájából. De mégis mi lehet ennek az oka? Csak nekem van szükségem minimum 4x hetente? Nem tudom, az elején elég sűrűn szexeltünk, de ennek már több mint 1 éve...

Vissza szeretném hozni azt a játékosságot, ami minden kapcsolat elején van, de nem tudom mit tegyek. Sokat veszekszünk mostanában én tiszta ideg vagyok stressz miatt is, és szex nélkülözése miatt is. Hiányik az az énje, amikor vadul szexeltünk amikor ránk jött, hiányzik az a játékosság, a tűz...

Van valakinek valami tanácsa? Gondokoztam azon is már hogy vessek véget ennek a kapcsolatnak, hisz sokáig nem bírom már ezt. Fiatal vagyok, szexelni akarok 21 évesen amennyiszer jól esik, és nem akarok pókhálót "noveszteni". Nem tartom normálisnak a havi 1x alkalmat vagy annyit sem. Szeretem a párom, de gondolok magamra is..

Egy olyan kapcsolatba akarok lenni amelyikben kiélhetem a szexuális vágyaim is, nem csak azt hogy együtt sok programunk van stb.



2018. júl. 28. 01:29
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nincs feltetlenul baj, nem kell a legrosszabbra gondolni. Az tenyleg nem jo otlet hogy nekitamadtal. En es a parom is havi 1x vagy ritkabban szexelunk, mi is tobb mint 2 eve egyutt vagyunk. neki van ra oka hogy ne nagyon igenyelje, en ezzel igazabol tisztaban vagyok es probalom elfogadni, nyilvan van amikor kivagyok emiatt, de akkor inkabb “megoldom” magamnak. En 24 eves vagyok, szoval en is fiatal es igenyelnem, de o fontosabb nekem minthogy gyakran szexelhessek. Lehet hogy neki is van valami nyomos oka ra amiert nem igenyli ezt, es nem feltetlen veled van a baj. Ezt tisztazzatok le, oszinten beszelj vele errol, aztan dontsd el hogy tudsz-e ezzel egyutt elni.
2018. júl. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az a kapcsolat mar veget ert. Jartam igy en is. Szerencsere vege lett. De tulon tul sokaig huztuk. Azota uj parom van es minden a leheto legjobb. Veget kell vessel neki.
2019. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Még együtt vagyunk..

nem sok változott a dolog

2019. dec. 5. 00:30
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!