Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az álmom alapján lehet, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az álmom alapján lehet, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy találoztam egy nővel, és megcsókoltam, meg elkezdtünk "játszadozni". Nagyon élveztem, de eddig csak egyszer éreztem hasonlót, alapból szerintem nem vonzódom a nőkhöz...

2018. júl. 31. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább biszex vagy
2018. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Részletesebben fejtsd ki mit jelent "játszadozni", mert így kevés az információ.
2018. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem az álmaid alapján vagy leszbikus vagy biszex,hanem az alapján,hogy szoktál-e szerelmes lenni nőkbe vagy akarsz-e járni egy nővel. Le is írtad hogy nem vonzódsz a nőkhöz. Én egyszer azt álmodtam,hogy kígyó van az ágyban,de képzeld, azóta minden nap ellenőrzöm és sincs benne.
2018. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem feküdtünk le rendesen csak simogattuk egymást meg ilyesmik...Azóta is nedves vagyok..
2018. júl. 31. 10:55
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Sőt biztos. Én azt álmodtam hogy mozdonyt vezetek. Most akkor mozdonyvezető vagyok ezek szerint? Nem nem ettől lesz valaki az.
2018. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

És nézd:


[link]


Görgesd végig, a vége felé van a homoszexuális tartalmú álmok jelentése.Én valószínűnek tartom,hogy arról van szó,amiről ott írnak.

2018. júl. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
A nő a saját nőiességedet jelképezi. Tetszik a saját tested, nőiességed (megcsókoltam) és elfogadod az önkielégítés gondolatát, a benned lévő szexuális vágyat (simogattuk egymást).
2018. júl. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!