Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti leszbikusnak vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti leszbikusnak vagy biszexnek gondolnátok egy lányt ha egy koncerten random felkérne titeket táncolni?

Figyelt kérdés

Mondjuk van egy olyan helyzet, amikor egy koncerten egy lány odamegy egy ülő lányhoz és felkéri táncolni, de látszólag nem részeg. Végül a lány elfogadja a felkérést és együtt táncolnak, egymás kezét fogják.

Ti mit gondolnátok?

18 éves mindkettő.



2018. júl. 30. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Biszex

Bár ki tudja

2018. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Milyen koncert ez, hogy ülnek az emberek?
2018. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ez egy cuki gesztus a felkérő lány felől. :)
2018. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem mindenki bulizik, vannak kísérők is :)


Nagyon édes volt a lány, meg kell mondanom. Én voltam a felkérő, csak nem tudtam eldönteni hogy neki mennyire esett le a dolog részemről :D

2018. júl. 31. 00:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ohh ez nagyon édes, irigyellek :D 18/l/bi
2018. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még utána elhívtam egy másik buliba, de sajnos nem jött. Később találkoztunk és nagyon aranyos volt, de ennyi, megmarad egy emléknek :D
2018. júl. 31. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, sajnálom :( de legalább egy szép emlék ^^
2018. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenki látványosan részeg. vagy nagyon táncolhatnékja van egy idő után mindegy kivel.
2018. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!