Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Ti mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Ti mikor vesztettétek el a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és még szűz. Barátnőim voltak, de egyikkel sem jutottunk el szexig, mind fiatalabbak voltak és nem érezték készen magukat. Tudom, hogy butaság magam másokhoz méregetni, de ha szóba kerül, hogy szűz vagyok, mindenki meglepődik, én pedig elkezdek azon gondolkozni, hogy tényleg furcsa-e...

2018. aug. 6. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

16 évesen,másfél év járás után,mind a ketten szüzek voltunk.

Ne foglalkozz azokkal,akik furcsállják,hogy 20 évesen szűz vagy,felelj annyit,hogy az igazira vársz.Ne tekints teherként a szüzességedre,mert érték,kincs lesz annak,akinek végül odaadod.És hidd el,a világ legszebb érzése lesz azzal elveszíteni,akit őszintén szeretsz,s ezt viszonozza...

18/l

2018. aug. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

21 évesen.


22/N

2018. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Én is 16 évesen vesztettem el. Szerintem nem fontos minél előbb elvesztened, mert ez életedbek egy meghatározó része. Fontos, hogy olyannak add, aki meg is érdemli, és tényleg szereted. :)
2018. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

20 évessen

Egy percig se bánom,hogy így alakult!

2018. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen, nem éreztem későinek, de nem is volt így magasztosítva, hogy az igazit vártam, egyszerűen így alakult.
2018. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Én 20,5 évesen.

21/L

2018. aug. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!