Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek én inkább homoroma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én inkább homoromantikus heteroszexuális vagyok ezek alapján?

Figyelt kérdés
Mindig is tetszettek a lányok, meg szerelmes is voltam már nőkbe. De netes ismerkedésnél nem írok rá senkire hiába tetszik, alkalmikba nem megyek bele. Meg akik tetszenek általában messze élnek tőlem. Ha látok tv-ben egy szerelmes leszbikus párt akkor kicsit boldogabb vagyok. Viszont én már 36 éves vagyok gyerekem sincs még, és kezdeményezni sem kezdeményeztem soha nőknél. De gondolom hogyha valóban komolyabban vonzanának a nők úgyis lépnék, meg szerintem aki valóban biszex az nem tudna így élni. Szóval szerintem csak érzelmileg vonzanak a nők meg valamennyire szexuálisan is.
2018. aug. 12. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Nem kell túl bonyolítani, biszex vagy és kész.

Ha egyszer megléped hogy összejöjj egy nővel, akkor már bizonytalan se leszel ebben.

De szerintem tuti hogy biszex vagy.

2018. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem túl bonyolítás,ez egy pontosabb,percízebb meghatározás.


Egy biszex is lehet biszexuális homoromantikus vagy biszexuális heteroromantikus.

2018. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Uram, kegyelmezz. Te egy homoromantikus (??? arról nem írsz, hogy férfiak iránt képes vagy-e érzelmeket táplálni) bi courious vagy, de csak akkor nem tudnál így élni, ha emellett még demiszexuális is lennél. :D Amúgy miért ne tudna így élni egy biszex? Szerintem is egy sima biszex vagy, aki valami miatt fél/nem tudja/nem meri kipróbálni nővel.
2018. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
curious*
2018. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!