Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Nektek nem nyomja rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek nem nyomja rá a bélyegét a hangulatotokra, mindennapjaitokra a társkeresés sikertelensége?

Figyelt kérdés

2018. aug. 12. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van életem. Nem akörül forog a világ hogy van-e barátnőm vagy nincs.
2018. aug. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem,sem magamat,sem az életemet nem az alapján értékelek,hogy van-e párom. Plusz sok előnye van a szingliségnek. Mindennek megvan a maga ideje. Ha van párom akkor boldog vagyok vele,ha nincs akkor boldog vagyok minden más dolgommal.
2018. aug. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Semmilyen mértékben nem nyomja rá...

Van mivel lefoglalnom magam, amivel a magánytól el tudom terelni a figyelmem, mint pl. tali a barátnőkkel, rajzolás, zenehallgatás, aktív sportolás és a többi...

2018. aug. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Ranyomja a bélyegét , de ha valaki az életemben van , folyton izgulas, hiv nem hiv, akkor jönnek a megalazasok , hazudozas , ” csak jatsszom veled ”, ” van meg baratnöm ” szövegek , amelyeket lenyelni eleg nehez
2018. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Hány éves vagy?
2018. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sajnos rányomja, de csak azért mert már elég régóta vagyok egyedül.
2018. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem nyomja rá.Jobban foglalkoztatnak az anyagi gondjaim jelenleg,nem is nagyon gondolkodom ilyesmiken
2018. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Eléggé lealacsonyító dolog már eleve az ismerkedés mikéntje és lehetőségei manapság. De ha véletlenül sikerül megismerkedni, akkor szembetalálkozol a felelőtlenséggel, a lustasággal, a visszaélésekkel, a komolytalansággal, az alkoholizmussal, az emberi gyengeségekkel és mindazokkal a tulajdonságokkal és adottságokkal, ami pont nem hiányzik egy férfiben, ha férfi. Mert azt hiszik, hogy attól 10 centitől férfiak.Nos hát ezek aztán igazán rányomják a bélyeget a hangulatunkra.
2018. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem mondom hogy nagyon de befolyàsolja a kedvemet.Örülnék neki ha nem lenne sikertelen.
2018. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!