Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nincs szerencsém a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fruzs33 kérdése:

Miért nincs szerencsém a lányoknál?

Figyelt kérdés

Próbálok ismerkedni,nem ezzel van a gond.

6 éve mást se csinálok,csak lányt keresek.Ha beszélgetek lánnyal ezen az oldalon egy idő után abbamarad a beszélgetés.Már lassan kezdem feladni a reményt.Túl sokat szeretnék azzal,hogy legyen barátnőm?Nem zavarna,ha távkapcsolat lenne,nem zavarna,ha magasabb nálam 157-tel aligha vagyok magas...nem tudom mit ronthatok el.Már sírni tudnék :(



2018. máj. 4. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Azt hiszem nem igazán tudok segíteni férfiként, de fel a fejjel szerintem kár lenne feladni. De ha szeretnél valakivel beszélni róla, akkor írj nyugodtan!
2018. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a netes beszélgetést 3-4 napnál tovább nem szabad húzni, lépni kell hamar, ha komolyak a szándékaid. Megismerkedsz, kicsit beszélgettek a neten, de már szervezitek egymás közt, hogy mikor és hol találkoztok. Ha a partnered húzza az időt, mondván nem ér rá, akkor ne pazarolj el rá még több időt, hanem keresd a következőt.


Véleményem szerint azért nem haladsz, mert nem látszik a hozzáállásodból az, hogy te ezt az ismerkedést komolyan is gondolod.

2018. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne az interneten keresd a nagy őt! Legyél kicsit tökösebb! A túl nyávogókat nem szereti senki.
2018. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon is komolyan gondolom.

Élőben csak 2 próbálkozásom volt,szexuális kapcsolatot tudtam csak létrehozni a 2 hölggyel.

2018. máj. 4. 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy túl kulturáltan és finomkodva próbálkozol és emiatt nem vesznek komolyan. Dobd be magad és legyél rámenősebb, bevállalósabb. Ne "hölggyel", hanem "csajszival" ismerkedj! :)
2018. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a rámenős típus,inkább az a visszafogottabb lány vagyok ismerkedésnél.
2018. máj. 4. 22:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha van kedved beszélgetni írj:)

Hasonloval szenvedek en is

Van olyan lany akivel tokre jol elbeszelgettem es kb minig vartam hogy irjon mert semmi rosszat vagy bantot nem irtam

Es egyszercsak megszakadt a dolog

2018. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés, mivel hasonló cipőben járok én is párszor feltettem már magamnak, és a sírni tudnék részt is teljesen átérzem, mégis ezt a keresés dolgot én elengedtem. Majd jön akinek jönnie kell, lehet hogy ez kicsit gyerekes, de volt már olyan hogy teljesen váratlanul jött egy lány akit nagyon megszerettem, szóval reménykedek benne hogy még lesz ilyen. Addig is próbálom lefoglalni magam, hogy ne mindig ezen kattogjon az eszem. Igazából ezzel csak azt szerettem volna mondani, hogy nem vagy egyedül, és ne add fel, vannak dolgok az életben amire megéri várni, úgyhogy türelem és kitartás :)
2018. máj. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!