Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti hány évesen és hogy jöttete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen és hogy jöttetek rá, hogy leszbikusok/biszexuálisok vagytok?

Figyelt kérdés
2018. aug. 13. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Engem 14 évesen megerőszakoltak. Akkor sokáig senki sem érdekelt, aztán elkezdtem lányokkal ismerkedni 16 évesen.

Akkor azt gondoltam leszbikus vagyok.

Nem azt mondom hogy a trauma hatására éreztem úgy, mert az ember nem tudja szánt szándékkal eldönteni hogy melyik nemhez vonzódjon. Ezzel együtt születtem.

Viszont a trauma hatása volt már az, hogy azt hittem leszbikus vagyok és nem biszex.

Huszonéves korom közepén ismerkedtem meg egy pasival akibe viszont bele szerettem, szóval ma már tudom hogy biszex vagyok, csak jobban vonzódom a nőkhöz, leginkább a trauma miatt.

28/N

2018. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
13.
2018. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

15 évesen szerettem bele a barátnőmbe,előtte csak a fiúk érdekeltek.Akkoriban még azzal hitegettem magam,hogy egy hetero vagyok,aki vonzódik egy lányhoz,mert ő "különleges eset",de 16 éves koromra beláttam,hogy biszexuális vagyok.Mára már nemcsak,hogy megbékéltem vele,hanem kifejezetten élvezem.

18/l

2018. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem miért lettem lepontozva.

Az nem tetszik valakinek hogy biszex vagyok, vagy hogy úgy gondolom hogy a vonzalmamat valamilyen szinten befolyásolta az erőszak?

2018. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
#4,szerintem mert biszex vagy.Mi innen ki vagyunk utálva...
2018. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

#4


Nem feltétlenül csak azért mert biszex vagy, hanem néhányan azt gondolnák, hogy kamuzós pasi vagy, akik általában úgy próbálják magukat "bi/leszbikus lánynak" beállítani, hogy olyan szöveget dobnak be, hogy "mert megerőszakoltak" (ami jórészt igaz is, amiért valaki bi/leszbikussá válik), vagy hogy "sok csalódás érte őket pasik terén" meg ehhez hasonlók.

Nekem, leszbikusként semmi bajom a biszex lányokkal.


17/L

2018. aug. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

19 évesen

23L

2018. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Most megint nem értem hogy miért lett törölve a válaszom???

1.vagyok...

2018. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

13 voltam amikor elõször beleszerettem egy barátnõmbe.


Amúgy nyugi itt mindenkit lepontoznak :D

24/l

2018. aug. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

12 voltam, és nagyon klisé, de az egyik tanárnőm iránt kezdtem el vonzódni meg rajongani. Azóta egyszer voltam szerelmes talán, de akkor is lányba...

21/bi

2018. aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!