Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A roma lányoknak átlagban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A roma lányoknak átlagban nagyobb a szexuális étvágyuk, mint a nem romáknak?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy kevésbé gátlásosak a szexben? Szóval értitek, hogy értem. Hogy működik ez náluk egy nő-nő kapcsolatban?

2018. aug. 17. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Hát nem tudom... úgy hírlik, hogy könnyebben kaphatóak, mint az átlag. Nekem egy roma barátnőm volt, és ennek a gyökeres ellentétét tapasztaltam.

Én inkább úgy látom, hogy a roma pasik azok, akik jobban erőltetik a dolgot, a csaj meg nem mer annyira ellent mondani.

2018. aug. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%

Nekem volt ( alkalmi ) roma barátnőm, egymás után 2 is ráadásul, természetesen külön-külön.

Ezek szerint nekem szerencsém volt mert mindkettő imádta a szexet és egész nap és egész éjjel lehetett dugni őket.

Nagyon tüzesek voltak!!

2018. aug. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Csak a magam nevében tudok nyilatkozni, az átlagot nem tudom. Nekem egyáltalán nem nagy a szexuális étvàgyam, sőt szerintem ritka akinek ilyen kicsi. Sokkal jobban vágyom/többet fantáziálok a szeretetről,romantikus összebújásokról, arról, hogy apró csókokkal borítjuk el egymást, összeölelkezve alszunk el, és hasonlókról, mint magáról a szexről vagy az orgazmusról.(De valószínűleg ez nem az átlag, én nagyon ki vagyok èhezve a szeretetre, törődésre és nagyon szívesen viszonoznám is ezeket.



A második állításod rám határozottan nem igaz, az ellenkezője viszont hatványozottan...Amúgy az élet minden területén gátlásos vagyok,de ez a gátlásosság a szexben csúcsosodik ki. Annyira,hogy még el sem jutottam a szexig. Nem hiszem, hogy egyáltalán le mernék vetkőzni valaki előtt.(De ez sem az átlag szerintem, én terrorban nőttem fel, megtörték az önbizalmam).


Arról szintén nem tudok teljes képet festeni,hogy milyen egy leszbikus kapcsolat 2 roma lány között. Rengeteg "fajta" roma réteg van, nagyban függ az attól,hogy melyik rétegből kerülnek ki az adott lányok.


Ahogy előttem írták, van az igénytelen,motiválatlan réteg,akik kb.nem is tudják pontosan,hogy mit jelent a leszbikus szó (többször hallottam már, hogy jól öltözött,ápolt fiúkra azt mondják,hogy "tiszta leszbikus ez a gyerek"). Ennek megfelelően ebben a rétegben szerintem egyáltalàn nincsenek leszbikus kapcsolatok, mivel nem is tudják megfogalmazni a vágyaikat,ki sem fejlődik a személyiségük. Eleve gyerekkortól kezdve a nevelés csak a fizikai szükségletek <gy ahogy- megadásáról szól (étel, ruha , fűtés,ha nagyon kell akkor gyógyszer), a gyermek lelki és szellemi szükségleteivel,állapotával nem törődnek,így teljesen tudatlan, érzéketlen marad. A lányok kiszolgáltatottabbak, mindkét nemet alapvetően az ösztönök vezérlik,de nyílván a fiúk uralják le a lányokat. 15-17 évesen összeköltöznek az első barátjukkal, és ő diktál mind a szexben,mind a kapcsolatban,amit ő mond azt meg kell csinálni. Ebben az ingerszegény környezetben nem tudják kiértékelni a vágyaikat.Ha lenne is leszbikus kapcsolat 1-2 héten belül lebuknának és a család szétverné őket.



Aztán van a kicsit műveltebb, rendkívül hagyományőrző réteg. Itt még a nők is megszólnak más nőket olyan apróságokért,mint az öltözködés, pl.(térdet szabadon hagyó szoknya szentségtörés, a sminkért pedig máglyahalál jár a nők szerint, a férfiak pedig hangoztatják, hogy nekik nem kéne ilyen nő,ha az ő feleségük/lányuk lenne mennyire megvernék). Ebben a rétegben tisztában vannak a homoszexualitás és leszbikusság létezésével és jelentésével és mélyen elítélik. Egy ebből a rétegből származó lány csak nagyon-nagyon nehezen ébredne rá ha leszbikus érzései lennének,és akkor sem megélni akarná őket, hanem megszüntetni és foggal-körömmel küzdene ellenük.(Jó példa erre a Nótár Mary-ügy). És ha mesterségesen elnyomták magukban ezt az érzést,gyorsan férjhez mennek és megnyugodnak,hogy ők nem "olyanok". Később pedig nem sok lehetős÷gük van leszbikus viszonyokra. Aki pedig szembenéz a saját vágyaival,annak szinte lehetetlen barátnőt találni a konzervatív,enyhén homofób közegében.


Vannak akik "felvilágosultabbak", vagyis akiknek mindent szabad,de itt is megfigyelhető a férfiak dominanciája és kontrollja a nő felett. Pl. a férfinak szabad csalnia a nőt és ezt általános helyeslés övezi,a nőnek verés jár ha bejelöli vagy lájkolja egy régi férfi iskolatársa. Maguk a nők felfogása szabadabb mint az előző rétegekben,tudják hogy igazságtalan ahogy velük bánnak, tulajdonképpen vágynak a szabadabb életre, bálványozzák a szabad,felvilágosult,erős nőket. Nem ítélik el ha valaki sminket,kivágott ruhát hord,("jól teszi,én is így járnék ha tehetném), sem azokat akik elhagyják vagy szembeszegülnek a férjükkel, de még a "vénlányokat" (20-25 éves korukban m÷g szingli nők) sem ("igaza van,a mai eszemmel én is ezt csinálnám). Tudnak a homoszexualitás létezéséről,tisztában vannak a fogalmával,ÉS nem ítélik el. Ha hallanak egy leszbikus nőről(vagy egy meleg férfiről) szóló történetet a nagy többség igazat ad neki,( nem lehet elítélni, ha egyszer a saját nemét szereti akkor hadd legyen a saját nemével). Bár ennek nagyrészt az az oka szerintem,hogy azt tetszik nekik benne,hogy szembehelyezkedett a konvekciókkal,kitört a rászabott hagyományos szerepből, emiatt hősként tekintenek rá. Ebben a rétegben könnyebben felismerné és elfogadná az adott hölgy a leszbikus éréseit egy fokkal könnyebb (de pontosabb meghatározás hogy nem lehetetlen) találnia egy hasonló beállítottságú lányt. Halottam egy-két hírt ilyen lányokról akik még össze is járogatnak. Viszont sem a kapcsolatnak,sem a 2 lány "leszbikus pályafutásának" nincs nagy jövője. Mert bàr lázadoznak a hagyományos ,kiszolgáltatott szerepük ellen, ez a lázadás még nagyon korai szakaszában van. Nagyon kevés a dolgozó nő, még kevesebben tudják eltartani magukat egyedül,és minden csalàdi "vagyon" a férfiak kezében van. Nem mondom hogy sokkal több dolgozó férfi van, de többen vannak mint a nők,nyílván többet is keresnek. Egy szakképzetlen nőnek nehezebb elhelyezkedni, a legtöbbnek csak a közmunka van. Így gyqkorlatilag nem tudnàk magukat fenntartani 2-en sem. Pl.a szülői ház szintén a fiúk kezében van, a fiúgyerek általàban haza viszi a feleségét, a lánygyerek meg a férje szüleihez költözik. A lányok nem kapnak segítséget, egy nyíltan leszbikus lány meg pláne nem kapna semmit.Szóval az élet nehézségei hamar megfojtanák az ilyen kapcsolatokat.


Végül vannak az igazán jó családok, gondos,tisztességesen dolgozó szülők, szép,tiszta lakás,környezet,iskoláztatott, minimum szakmunkás bizonyítványt, de nem egy esetben érettségit szerző gyerekek, megnevelt fiúk, a lányok tisztelet, alapműveltség,érzelmiintelligencia. Nem nyomják,nem dobják el a lányaikat sem, tisztességes nevelést kapnak a gyerekek. Tudják, elfogadják!átérzik! a homoszexuális emberek helyzetét,mivel őket is előítéletek érik olyasmi miatt amiről nem tehetnek és ami nem befolyásolja azt hogy valaki milyen ember ;a származásuk miatt.Ezért ők nincsenek előìtélettel senki iránt. A szeretet szó teljes jelentőségét is átérzik, nem tagadnák ki a gyereküket-sem fiút,sem lányt-amiért esetleg homoszexuális. Az ebből a rétegből származó lányok szabadon felfedezhetik a beállítottságukat, nem kényszerítik őket a hagyományos feleség,anya már 16 évesen szerepbe. El is tudja magát tartani férfi nélkül.Elvileg nyugodtan összejöhet 2 ilyen lány , a kedvező körülmények mellett a kapcsolatkultúra is meglesz. Viszont mivel alapból kevés ilyen család van, elenyésző az ilyen leszbikus lányok száma. Emiatt nehezen találna magának párt ebben a rétegben. A magyarok előítélettel vannak iránta, az előző roma rétegekből pedig egyszészt azok a lányok sem tudnának összejönni vele, másrészt ő sem kér az elmaradott nézetekből,tanulatlanságból,agresszióból,igénytelenségből.


A legrosszabb helyzetben én vagyok,aki az utolsó előtti rétegből származom. Sok szenvedés árán kitörtem a buta hagyományokból , nehezen de önàllóan tartom el magam, de a magyar társadalom akkor is lenéz,az utolsó réteg beli romáknak pedig riasztó a rossz háttér,amiből jövök.


21/Roma/L

2018. aug. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

*És még aannyival folytatnám, hogy te úgy látom arra voltál kíváncsi,hogy a szex hogy működik köztük.


Szexuális értelemben is érvényesek, amiket írtam.


Te ezt a nagy szexuális étvàgyat és kevésbé gátlásosságot gondolom pozitív értelemben, úgy írtad,hogy egy szenvedélyes,érzéki, tüzes nőt képzeltél hozzà.


De az első 2,esetenként a 3.rétegben is ez negatívan van jelen,vagyis nem szenvedélyes,tüzes nőről van szó,hanem simán nem tud semmit a szexkultúráról, nem tapasztalta,így nem tudja visszaadni sem a gyengédséget,figyelmességet, és nem ért az örömszerzéshez, szimplàn vad, állatias.


A 3.réteg egy részében és a 4.rétegben pesig személyfüggő, vannak akik nagyobb étvággyal rendelkeznek és ügyesebbek az ágyban,vannak akik gátlásosak és irányításra vágynak, vannak akik lassan,gyengéden szeretik,van minden féle.



De egyiket sem a cigánylét,a "cigányvér" okozza,hanem az első 2.csoport esetében a rossz, magánszféra és szexkultúra nélküli légkör miatt vadak ,gátlástalanok és erőszakosak az ágyban is,mivel sehonnan nem tanulták meg,hogy hogyan illik és hogyan helyes viselkedni szex közben.


A 3.csoport egy részénél és a 4.csoportnál szintén nem a cigánylét , hanem a személyes temperamentum, egyéni vágyak,igények okozzák,hogy egyesek tüzesek és hevesek, mások nyugodtak az ágyban is, csak nekik van annyi IQ-juk,EQ-juk és igényeik, hogy tudják hogyan kell viselkedni szex közben, és az esetleges gátlástalanságukat,nagy étvágyukat,mohóságukat kultúráltan,illendően élik meg,hogy az a másiknak is örömet okoz.


21/Roma/L

2018. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem feltétlenül
2018. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves #3-4 válaszoló! Köszönöm a kimerítő és tartalmas hozzászólásaid, nagyon hasznosak, amiket leírtál! Kívánom, hogy minél kevesebb előítéletességgel találkozz, illetőleg azzal a lánnyal, aki mellett feloldódnak a gátlásaid, minden téren.

A többieknek is köszönöm a válaszadást!

2018. aug. 17. 13:55
 7/8 A kérdező kommentje:
Mèg annyi kérdésem lenne, hogy van valami elnevezésük ezeknek a rétegeknek?
2018. aug. 17. 21:20
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

"Hivatalos" elnevezésük nincs, csak ha megfigyeled őket akkor tudod ilyen csoportokra osztani őket az élet-és gongolkodásmódjuk,körülményeik alapján.


3-4-es válaszoló.

2018. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!