Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm bánja hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm bánja hogy belém szeretett és hogy szeret engem. Tipikus helyzet?

Figyelt kérdés
SZóval ma azt mondta nekem hogy nem akar engem szeretni, meg hogy az egyik énje azt mondja neki hogy térjen észhez, sokat szenved, a másik énje meg azt hogy szeret és hogy maradjon velem. Igaz én amióta együtt vagyunk sokszor szítottam balhét.(féltékenység,téveszmék stb) :( már a sokadik esélyt adta nekem meg. azt is mondta már sokszor hogy meg akar halni. Én mindig megígértem neki hogy megváltozom, de soha nem tudtam, viszont most tényleg nagyon eltökélt vagyok. Úgy váltunk el ma, hogy nem hagy el és nagyon szeret engem, és megígértem neki hogy boldogok leszünk(amugy 5 hónaposak vagyunk)
2013. ápr. 16. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
hát az ugy elég cink
2013. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arról gondolom te (is) tehetsz hogy pocsékul érzi magát. Nem?
2013. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hát ha már meg akart halni , akkor szerintem szakíts vele az ő érdekében!
2013. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5 hónap után ez elég cink.Mi lesz veletek később?Bele sem merek gondolni:)
2013. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerezz Lamborghinit és egyből újra szerelmes lesz beléd :D
2014. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!