Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet hogy leszbikus vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Gyakran fantáziálok arról hogy én még egy másik lány (nincs konkrét személy) együtt vagyunk, és nem csak szexuálisan hanem kapcsolatban is. Volt egy hosszú távú kapcsolatom egy fiúval, de valahogy akárhogy próbálkozom egyetlen fiú se fog meg. Szerintetek lehet hogy ennek az az oka hogy a másik nemhez vonzodom?

2018. szept. 9. 07:18
 1/4 anonim válasza:
91%
Fantáziálni én is szoktam más nőkről, bár én sztárokról. A közelemben lévő nők nem fognak meg. Lehet, hogy biszexuális vagy. De ezt szerintem csak akkor tudod meg, ha kipróbálod.
2018. szept. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább biszex vagy
2018. szept. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Volt kapcsolatod kannal. A leszbikusság kizárja ezt,ergo max.biszex lehetsz.
2018. szept. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biszex lehetsz inkább
2018. szept. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!